Mida teha nädalavahetusel?

31. oktoober 2009, 15:41

Äripäev pakub välja valiku sündmusi,
mida teha Eestis sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater
30.10 kl 19 “Eesti matus”
30.10 kl 19 “Kõik on täis”
30.10 kl 19 “Aabitsa kukk”
31.10 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu” esietendus
03.11 kl 19 “Eesti matus”
03.11 kl 19 “Kõik on täis”
04.11 kl 17 “Aabitsa kukk”
04.11 kl 19 “Sinul on meretäis hirmu”
05.11 kl 19 “Lõputu kohvijoomine”
05.11 kl 19 “Grönholmi meetod”
Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti
Nuku- ja Noorsooteater
30.10 kl 11 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
30.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
31.10 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
31.10 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
01.11 kl 12 “Kuldvõtmeke ehk Buratino senitundmatud seiklused”
01.11 kl 12 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
03.11 kl 11 “Võlurätik”
03.11 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ...”
03.11 kl 19 “Võlurätik”
04.11 kl 11 “Võlurätik”
05.11 kl 11 “Lutsukomm ja 200 vanaisa” Köismäe tornis
Lai 1, Tallinn

Endla Teater
30.10 kl 19 “Revident”
30.10 kl 19 “Esimesed suudlused”
31.10 kl 19 “Tiramisu” esietendus
31.10 kl 19 “Oma elu superstaarid”
Endla Noortestuudio näidend
02.11 kl 13 “Muinasjutt Pöial-Liisist“
Vanemuise suures majas
02.11 kl 19 “Pimedusega löödud”
Vanemuise suures majas
05.11 kl 19 “Esimesed suudlused”
Keskväljak 1, Pärnu

Estonia
30.10 kl 19 “Kolm musketäri”
31.10 kl 19 “La Traviata”
01.11 kl 12 “Lumivalgeke ja 7 Pöialpoissi”
04.11 kl 19 “Minu veetlev leedi”
05.11 kl 19 “La Traviata”
Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal
30.10 kl 20 “MIM goes sustainable”
Int.Act.Union
04.11 kl 19.30 “Tavaj”
Renzo Van Steenbergen /Haag/ Alissa Šnaider Päär Pärenson
05.11 kl 19.30 “Tavaj”
Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater
04.11 kl 19 “Tapatöö Jumal”
05.11 kl 19 “Tapatöö Jumal”
Haapsalu Kultuurikeskuses
Tallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater
30.10 kl 19 “Toatüdrukud”
Rakvere Pangahoones
30.10 kl 19 “Oscar ja Roosamamma:
kirjad Jumalale” Teatris NO99
31.10 kl 19 “Täismäng”
31.10 kl 11 “Muumitrolli jõuluuni”
31.10 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga”
02.11 kl 19 “Cyrano De Bergerac” Ugalas
03.11 kl 19 “Ja päike tõuseb”
04.11 kl 12 “Muumitrolli jõuluuni”
Põltsamaa Kultuurikeskuses
04.11 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Põltsamaa Kultuurikeskuses
05.11 kl 12 “Pipi Pikksukk”
05.11 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga”
Kreutzwaldi 2a, Rakvere

NO99
03.11 kl 19 “Pea vahetus”
Sakala 3, Tallinn

Tallinna Linnateater
30.10 kl 19 “Iguaani öö”
30.10 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
31.10 kl 19 “Iguaani öö”
31.10 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
02.11 kl 19 “Iguaani öö”
03.11 kl 19 “Arbuusisuhkrus”
04.11 kl 19 “Meie, kangelased”
04.11 kl 19 “Hecuba pärast”
05.11 kl 19 “Meie, kangelased”
05.11 kl 19 “Hecuba pärast”
Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater
30.10 kl 19 “Identiteet”
Tartu kinos “Ekraan”
31.10 kl 19 “Identiteet”
Tartu kinos “Ekraan”
Magasini 5, Tartu

Teoteater
01.11 kl 12 “Siilipoeg avastab maailma”
Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum
31.10 kl 18 “Maarja kuulutamine”
Püha Katariina kirikus
02.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
Püha Katariina kirikus
03.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
Püha Katariina kirikus
05.11 kl 18 “Maarja kuulutamine”
Püha Katariina kirikus
Vene 14, Tallinn

Ugala Teater
30.10 kl 19 “Grafiti”
31.10 kl 13 “Linnapea”
03.11 kl 19 “Küünlad põlevad lõpuni”
04.11 kl 13 “Väike merineitsi”
Pärnu Endlas
04.11 kl 19 “norway.today”
05.11 kl 19 “Kolm õde”
Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater
30.10 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Nokia Kontserdimajas
02.11 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Võru Kultuurimajas “Kannel”
03.11 kl 19 “Prügikast 3 ehk Eesti masurka” Märjamaa Kultuurimajas
04.11 kl 19 “Kihluspidu”
Käina Kultuurikeskuses
Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine
30.10 kl 19 “Loss”
Vanemuise väikeses majas
31.10 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
esietendus
31.10 kl 19 “Vaene loom vihma käes” Sadamateatris
01.11 kl 16 “Kevade”
01.11 kl 18 “Kaunimad hetked Su elus” Tamsalu Kultuurimajas
03.11 kl 19 “Ämbliknaise suudlus”
03.11 kl 19 “Sviit”
Vanemuise väikeses majas
04.11 kl 19 “Lood Viini metsadest”
04.11 kl 11 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas
04.11 kl 13 “Lotte ja Bruno muusikatund” Vanemuise väikeses majas
04.11 kl 19 “Sekstett a la carte”
Põlva Kultuurikeskuses
05.11 kl 12 “Detektiiv Lotte”
05.11 kl 18 “Detektiiv Lotte”
05.11 kl 19 “Sekstett a la carte”
Vanemuise väikeses majas
Vanemuise 6, Tartu

VAT Teater
30.10 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
31.10 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
02.11 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
03.11 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
04.11 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
05.11 kl 18 “Ingel, ingel, vii mind taeva”
Rahvusraamatukogu Teatrisaalis
Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater
01.11 kl 12 “Kureke ja hernetont”
01.11 kl 16 “Kureke ja hernetont”
03.11 kl 11 “Kõige maitsvamad on...”
05.11 kl 11 “Värvilised sabakesed”
Lossi 31, Viljandi

KONTSERT

Cafe Basso
05.11 kl 21 Ventsel-Kawasaki-Unt
Pikk 13, Tallinn

Clazz
30.10 kl 22.30 Nina Karlsson
31.10 kl 22.30 Ka - Funky
Vana turg 2, Tallinn

Chicago 1933
30.10 kl 22 Ivo Lille Quartet feat.
James Wertz
Aia 3, Tallinn

Estonia
30.10 kl 19 August Pulst 120 -
pärimusmuusika galakontsert
Estonia pst 4, Tallinn

Jõgeva muusikakool
05.11 kl 17 Strand...Rand
Sofia Joons (laul, viiul, hiiu kannel),
Meelika Hainsoo (laul, viiul, hiiu kannel), Mall Ney (harmoonium),
Robert Jürjendal (kitarrid)
Suur 12, Jõgeva

Jõhvi Mihkli kirik
31.10 kl 17 “Hingedepäeva kontsert” Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
Tallinna Filharmoonikud
Rakvere 6, Jõhvi

Keila Kultuurimaja
30.10 kl 21 “Propeller 30 ja Kosmikud 10” juubelituur
Keskväljak 12, Keila

Kloostri Ait
30.10 kl 20 Vardan Ovsepian - Ara Yaralyan
Vene 14, Tallinn

Kumu Auditoorium
01.11 kl 17 Mikko Innanen Innkvisitio / Sügisjazz 2009
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste
30.10 kl 19 “Reyah hadas ‘ala”
Hingedepäeva kontsert: Vox Clamantis, Hortus Musicus, Charles Barbier (kontratenor), Taniel Kirikal (kontratenor), Marco Ambrosini (nyckelharpa), Harry Traksmann (viiul)
Niguliste 3, Tallinn

NO99
30.10 kl 21.30 Jazzliit: F1 Guitars Maria Rääk
Sakala 3, Tallinn

Nõmme Rahu Kirik
30.10 kl 19 Nõmme Jazz: Tiit Kikas (viiul)
Võsu 5, Tallinn

Paide Kultuurikeskus
31.10 kl 21 “Propeller 30 ja Kosmikud 10” juubelituur
02.11 kl 19 “Sügis südames” Lindpriid
Pärnu 18, Paide

Pubi Liverpool
03.11 kl 21 Viljandi Jazziklubi esitleb: Peedu Kass 005
Tartu 1c, Viljandi

Pärnu Eliisabeti kirik
31.10 kl 19 “Reyah hadas ‘ala”
Hingedepäeva kontsert: Vox Clamantis, Hortus Musicus, Charles Barbier (kontratenor), Taniel Kirikal (kontratenor), Marco Ambrosini (nyckelharpa), Harry Traksmann (viiul)
Nikolai 22, Pärnu

Pärnu kontserdimaja
30.10 kl 19 “Viva Oratorio!”
Hingedepäeva kontsert:
Pärnu Linnaorkester, Voces Musicales,
dirigendid Jüri Alperten ja Endrik Üksvärav, solistid Nadia Kurem (sopran), Helen Lokuta (metsosopran), Taavi Tampuu (bariton)
05.11 kl 19 “Bachist Albénizeni”
Rahvusvaheline klassikaline kitarriduo–
Miguel Angel Jiménez (Hispaania),
Heiki Mätlik (Eesti)
Aida 4, Pärnu

Relax Cafe
30.10 kl 21 Mart Soo Trio
31.10 kl 21 Anna Kutshinskaja -
Merje Kägu
Tartu mnt. 43, Tallinn

Rock Cafe
30.10 kl 18.30 Bändide Festival
31.10 kl 22 “Halloween Kõrvitsatega” Kukerpillid ja Toe Tag
05.11 kl 20 Külalised / Kuuluud /
Def Räädu
Tartu mnt. 80D, Tallinn

Tallinna Kaarli kirik
01.11 kl 17 “Hingedepäeva kontsert” Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
Tallinna Filharmoonikud
Toompea 10, Tallinn

Tartu Jaani kirik
02.11 kl 19 “Hingedepäeva kontsert” Eesti Filharmoonia Kammerkoor,
Tallinna Filharmoonikud
Jaani 5, Tartu

Teatri Puhvet
02.11 kl 19 Oleg Pissarenko “Prii lapse ilm” - plaadi tutvustuskontsert
Teatri väljak 3, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu
“Saag V+Saag VI”
L kl 22.05
“Ajaränduri naine”
kl 12.30, 17.00, 19.15, 21.45
“Saag VI”
kl 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.15(v.a. L)
“Pangarööv” kl 14.15, 16.30, 18.45
“Piinakamber” kl 13.00, 15.45, 18.30
“Michael Jackson: kogu lugu”
kl 19.30, 22.00
“Taevast sajab lihapalle”
eesti keeles:
kl 13.30, 15.30, 17.30; R–P kl 11.30
“Orb” kl 21.00
“Püha Tõnu Kiusamine”
ingliskeelsete subtiitritega: kl 14.45
“Inetu tõde” kl 12.15, 20.45
“Surrogaadid” kl 12.00
Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza
“Michael Jackson: Kogu lugu”
kl 14.15 (v.a. N), 16.45, 18.30, 21.00, 21.15, 21.30; L–P kl 13.30, 16.10
“Inetu tõde”
kl 12.30, 14.45, 17.05, 19.15, 21.25 (v.a.L)
“Ettepanek”
kl 16.00, 18.25 (v.a. L)
“Üles” 2D
eesti keeles: kl 14.00
“Vääritud tõprad”
kl 14.50
“M-Komando” 2D
eesti keeles: kl 11.10, 15.20
“Julie ja Julia”
kl 12.15 (v.a. N), 19.05 (v.a. L)
“Tere tulemast Zombimaale”
kl 11.50, 13.55, 20.55
“Surrogaadid”
kl 14.55 (v.a. N), 17.00, 21.40
“Taevast sajab lihapalle” 3D
eesti keeles: kl 11.05, 13.40, 16.20;
vene keeles: kl 11.45 (v.a. N), 19.10
“Orb”
kl 11.20, 16.15, 18.55 (v.a. L), 21.35
“Piinakamber” kl 12.00, 18.00, 20.50
“Pangarööv”
kl 13.10, 17.20, 19.30, 21.45 (v.a. L)
“Saag VI”
kl 11.05, 13.15, 15.25, 17.30, 19.40, 21.50
“Ajaränduri naine” kl 11.25, 13.50, 16.20, 18.45 (v.a. N), 21.10 (v.a. N)
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee

Ekraan
“Taevast sajab lihapalle”
eesti keeles: R–P kl 12.45, 14.45;
E, T, N kl 12.30
“Pangarööv”
R–P kl 15.00; P kl 19.45; E, T, N kl 14.30
“Ajaränduri naine”
R–P kl 12.30, 21.45; P kl 17.15
“Michael Jackson: Kogu lugu”
R–P kl 17.00, 19.30, 22.00; E, K, N kl 17.00, 19.30; E–N kl 22.00
Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri
“Taevast sajab lihapalle”
vene keeles, e.k. subtiitritega:
kl 14.30, 16.30
eesti keeles: R–P kl 12.30
“Orb” kl 21.15
“Michael Jackson: kogu lugu”
kl 18.30, 21.00
“Saag VI”
kl 15.15, 17.15, 19.15, 21.30; R–P kl 13.15
“Ajaränduri naine”
kl 14.45, 17.00, 19.00; R–P kl 12.15
Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva
“Esimene aasta”
R, E, N kl 19.50; P, T, K kl 17.40, 19.50
Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel
“Taevast sajab lihapalle”
R, L, T kl 17.00, 19.00; N kl 19.00, 21.00
"Fame" N kl 17.00; P kl 19.00; R, L, P, T kl 21.00
Liiva 13, Võru

Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Esimene aasta” kl 14.15, 18.45
“Fame” kl 17.45, 20.00
“Jääaeg 3” 2D R–P kl 13.15
“Üles” 2D
eesti keeles: kl 15.30;
vene keeles, eestik. subtiitritega:
R–P kl 12.00
“Pohmakas” kl 16.30, 20.45
Pärnu mnt 45, Tallinn

Mai kino
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Fame” kl 19.00; R–P kl 17.00
“Surrogaadid” kl 21.00
Papiniidu 50, Pärnu

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Aasia minu südames”
Kokyo Hatanaka. Jaapani klassikaline nihonga-maal, kuni 01.11
Püsiväljapanek:
Adamson-Ericu looming
Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepoo
Jasper Zoova, kuni 21.11
Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii
Urmas Viik, kuni 07.11
Pikk 18, Tallinn

Eesti Rahvusraamatukogu
Tallinna Illustratsioonitriennaal
“Pildi Jõud 2009”, 03.11–30.11
Tõnismägi 2, Tallinn

Haus galerii
Andres Tolts, kuni 13.11
Uus tn 17, Tallinn

Hobusepea galerii
“Sculpture for no-one” Paul Rodgers, kuni 09.11
Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum
“Balti biidermeier”, kuni 29.08.2010
Püsiväljapanek:
16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid
18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuur
Weizenbergi 37, Tallinn

Kumu
“Normandia maalijad”,
kuni 10.01.2010
“Harro! Soome popkunsti klassik”,
kuni 07.02.2010
“I Love Malmö”, kuni 17.01.2010
“Kunstnik katkeval avastusrajal”
Ülo Õun, kuni 01.11
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Kunstihoone Galerii
Mimmo Catania (Itaalia, kuraator Reet Varblane), 30.10–22.11
Vabaduse väljak 8, Tallinn

Niguliste muuseum
“Bernt Notke – uuenduste ja traditsioonide vahel”,
kuni 10.01.2010
Püsiväljapanek: Kirikukunst 14.–20. sajandist. Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad
Niguliste 3, Tallinn

Palmse mõis
Valli Lember-Bogatkina näitus,
kuni 31.03.2010
Lahemaa, Lääne-Viru maakond

Pärnu Linnagalerii
“Pärnu kunsti aastanäitus”,
04.11–29.11
Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii
“Sinininad” (Venemaa, kuraator Teet Veispak), 05.11–22.11
Eleonore de Montesquiou, kuni 01.11
Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja
“Pilt ja vaip” Peeter Kuutma,
kuni 08.11
“Topeltekspositsioon”
Kaarel Kurismaa, kuni 08.11
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseumi näitusemaja
“Kaarel Kurismaa 70”, kuni 11.01.2010
“Kõrgem Kunstikool Pallas”, kuni 31.12
Raekoja plats 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Maalitud poeemid” Jaan Elkeni maalinäitus, kuni 29.11
“Private Space” Voiaomaan Opisto meediakooli (Soome) fotonäitus,
kuni 01.11
“Semiootiline Neeruti” Alo Põldmäe, kuni 01.12
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse Galerii
Evi Tihemets. Graafika,
kuni 11.11
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Vertigo
“Bubbles” Martin Saar,
kuni 10.11
Rävala pst 4, Tallinn

Võru Linnagalerii
Katrin Teesi,liina Guiteri ja Helen Meleski ühisnäitus,
kuni 20.11
Ruti Jõgi, Aivar Rumvolt ühisnäitus, kuni 20.11
“Tuvi ämm” Marek´i iskinäitus,
kuni 20.11
Liiva 13, Võru

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
31. October 2009, 16:17
Otsi:

Ava täpsem otsing