1. november 2009 kell 21:00

Vastukaja

Reformierakonna poolt teatan, et teie loos (tänases Äripäevas ja eile Äripäev Online'is ilmunud arikkel "Kuidas saada 2085 häält? - toim) on mitu valeväidet. Esiteks - väidate, et Jüri Pihel on Reformierakonna kampaania üks korraldajatest. Lükkan selle koheselt ümber. Annan Reformierakonna poolt teada, et Jüri Pihel ei olnud tollal ega ole ka praegu Reformierakonna kampaania korraldajate hulgas ega ka meie töötaja muudes funktsioonides.

Teiseks - väidate mitmes kohas, et Reformierakond pidi kandma kulutusi ja osalema kandidaat Robert Antropovi kampaaniaürituste korraldamisel. Reformierakonna poolt lükkan sellegi väite ümber ja ütlen veel kord, et Reformierakond ei olnud mainitud kandidaatide ürituste planeerija, korraldaja ega maksja. Samuti ei ole Reformierakond olnud mingites suhetes tänaseks pankrotistunud agentuuriga Droom.

Äripäeva kommentaar:

Meie käsutuses olevad dokumendid näitavad, et Jüri Pihel nõustas Antropovi kampaaniat ja osales valimisiüritustel ning et Antropovi osalusega ja Droomi poolt makstud valimisürituste puhul tehti koostööd Reformierakonnaga. Samuti on Reformierakond ise neid üritusi esitanud partei valimisüritustena, näiteks oma pressiteadetes.

Autor: Silver Pukk

Hetkel kuum