Baltic Queen asendab Silja Europa`t

Kaisa Gabral 24. november 2009, 15:03

Tavapäraselt Tallinn-Stockholm liinil teenindav Tallinki uusim reisilaev Baltic Queen suundub alates 26. novembrist Turu-Stockholm liinile erakorralist remonti vajavat Silja Europa`t asendama.

Tallinki müügi- ja turundusdirektori Peter Roose sõnul sündis otsus asenduslaeva suunamiseks Turu liinile just seetõttu, et kui Tallinnast pakub ettevõte mitmeid liine ja ka võimalust üle Soome Stockholmi sõita, siis Turust väljub vaid üks liin, mis ühe laevaga jõulude eelsel ajal selgelt ülekoormatuks oleks osutunud. „Ka näitasid meie andmed, et võrreldes Tallinn-Stockholmi liiniga oli Turu-Stockholm liinile ostetud kordi rohkem pileteid. Vabandame kõigi reisijate ees ebamugavuste pärast“, märkis Roose.

Tallinn-Stockholmi liinil jätkab teenindamist reisilaev Victoria I. Seoses ajutise muudatusega võetakse kõigi antud ajavahemikuks Baltic Queeni reisidele pileti ostnutega ettevõtte poolt ühendust ning pakutakse reisiaja või laevaliini vahetamist. Ettevõte on valmis nendeks väljumisteks ostetud piletid ka tagasi ostma.

Baltic Queen teenindab Turu-Stockholmi liinil esialgsete plaanide kohaselt alates 26. novembrist kuni 11. detsembrini. Esimene reis Stockholmist toimub 26. novembril kell 7.10 hommikul ning Turust õhtul kell 20.15. Laev võtab üle Silja Europa graafiku, muudatusena ei toimu sel ajavahemikul vaid Stockholmist väljuvaid ümberistumisega päevakruiise.

Pühapäeval ilmnes reisilaeval Silja Europa roolisüsteemi rike, mille põhjustas purunenud roolipaller ning laev peab suunduma remonti.

 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2009, 15:03
Otsi:

Ava täpsem otsing