SEB avab ühe ja sulgeb kaheksa kontorit

Indrek Kald 26. november 2009, 13:05

SEB sulgeb selle aasta lõpus ja uue alguses kaheksa harukontorit üle Eesti ning avab uue kontori Tartus.

Aasta lõpus sulgeb SEB harukontorid Märjamaal, Karksi-Nuias ja Vändras. Järgmise aasta esimeses pooles pannakse kinni Ülejõe harukontor Pärnus, Tarvase ja Aardla harukontorid Tartus, Pärnu mnt 12 asuv harukontor Tallinnas ning harukontor Tõrvas. Tartus avab SEB 2010. aasta esimeses pooles uue keskkontori.

Muudatused kontorivõrgus puudutavad 40 töötajat, neist pooled jätkavad tööd teistes SEB pangakontorites.

"Seoses internetipanganduse võidukäiguga on pangakontorid orienteerumas üha enam nõustamisteenusele. Sellega seoses koondub teenindus suurematesse ja moodsamatesse kontoritesse, kuna kliendid eelistavad käia pangakontoris, kus pakutakse võimalikult laia teenusevalikut nii era- kui ka ärikliendile," selgitas SEB jaepanganduse ja tehnoloogia valdkonna juht Riho Unt.

"Väikelinnades suletavate kontorite klientide igapäevase teeninduse võtab üle Postipank, nõustamisteenust hakkab pakkuma maakonnakeskuses asuv kontor," lisas ta.

SEB-l on lisaks 58-le pangakontorile alternatiivne Postipanga võrgustik, läbi mille on pangateenus kättesaadav 361 postkontoris üle Eesti.

Sularahaautomaatide võrgus pole SEB-l plaanis olulisi muudatusi. Suletavate kontorite asukohtadesse jäävad sularahaautomaadid alles.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    26. November 2009, 13:05
    Otsi:

    Ava täpsem otsing