Reval Hotels otsis uue Eesti ja Peterburi regiooni direktori

Silvia Kruusmaa 30. november 2009, 14:01

Balti riikide juhtiv hotellikett Reval Hotels määras senise Leedu regioonijuhi Juha Mähöneni juhtima Reval Hotelsi Eesti ja Peterburi regiooni.

Samuti jääb Mähöneni vastutada Reval Hotelligrupi ASi peadirektori koht. See on hotelliketi allüksus, kuhu kuuluvad kolm hotelli Tallinnas ning vastavatud Reval Hotel Sonya Peterburis Venemaal, teatas hotelligrupp.

Juha Mähönen alustab uuel ametipostil 18. jaanuaril 2010.  “Meil on taas heameel edutada organisatsioonisisest inimest,” sõnas Heikki Vanhanen, Reval Hotelsi juhatuse esimees.

Selle aasta 14. septembrist oli Reval Hotel Olümpia hotellijuht Kaido Ojaperv tööl hotelliketi Eesti piirkonnajuhi kohusetäitjana, asendades viis aastat selles ametis olnud Tiina Reijoneni, kes asus seoses elukohavahetusega tööle Soome juhtima Tahko-Chalet puhkekeskust.

Juha Mähönen on tegutsenud hotellinduse valdkonnas alates 1982.aastast. Reval Hotels’iga liitus Juha 2002. aastal avamaks Reval Hotel Lietuvat Vilniuses. Praegusel hetkel juhib ta kahte Reval Hotels hotelli Vilniuses ja Kaunases ning kahte economy hotelli Reval Inn Vilniuses ning Klaipedas.

Reval Hotels on Baltimaade suurim hotellikett, kuhu kuulub täna üheksa täisteenust pakkuvat kõrgtasemelist hotelli. Kolm hotelli Riias, üks Vilniuses ja üks Kaunases, kolm Tallinnas. Reval Hotels hotellid Tallinnas on Reval Hotel Olümpia, Reval Hotel Central ning Reval Park Hotel & Casino. Eelmisel nädalal avati uus hotell Peterburis – Reval Hotel Sonya.

Reval Hotels omanikuks on Norra kinnisvarafirma Linstow  AS. Linstow AS on AWILHELMSEN AS tütarfirma, kellele kuulub ka maailmas suuruselt teine luksuslaevu haldav ettevõte Royal Carribean Cruisline.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. November 2009, 14:21

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing