Telepilt suure IT-firma aastalõpupeost Tallinnas läheb 26 riiki

Indrek Kald 11. detsember 2009, 16:59

Rahvusvahelise IT-ettevõtte Tieto täna Tallinnas toimuva aastalõpupeo telepilt jõuab kontserni 16 000 töötajani üle maailma.

Tieto Eesti võõrustab täna Tallinnas Tieto kontserni ülemaailmset aastalõpuüritust. Aastalõpupeo teemaks on  Tieto talendikonkurss, mis kantakse interneti ja satelliitside kaudu otseülekandena üle 26 riiki, kus Tieto tegutseb. 16 000 töötajat saavad üritust jälgida kas interneti vahendusel või spetsiaalsetel kohalikel üritustel telesilla kaudu.

Kümme finaalvõistlusele pääsenud esinejat kümnest riigist valiti välja eelvõistlustel novembris. Tieto Talent oli eri tüüpi esinejaile avatud konkurss, kus oma oskusi sai näidata nii lauldes, näideldes, stand-up komöödiaga, igas võimalikus tantsustiilis kui ka modellinduse või mistahes tüüpi erilise etteastega.

Finalistide seas on esindajaid Eestist, Hollandist, Indiast, Leedust, Lätist, Malaisiast, Rootsist, Saksamaalt, Soomest ning Tšehhist. Võistkondade suurus varieerub ühest kümne liikmeni.

Võitja selgub hääletusel, kus kõik Tieto esindused eri riikides saavad välja valida oma viis lemmikut. Tieto Talent 2009 võitjad selguvad ja kuulutatakse välja pärast umbes kahetunnilist otseülekannet.

"Tieto on juhtiv IT-teenuste pakkuja Põhja-Euroopas ning selge liider innovaatilistes digitaalteenustes. Sestap ongi loomulik, et kasutame oma teadmisi selles vallas nii klientide kui ka iseenda hüvanguks,” kommenteeris Tieto Eesti juht Avo Kask.

Selle aasta alguses käivitas Tieto koostöös Microsofti ja EMCga uue turundusprogrammi “Tieto turnee”, mis keskendub ettevõtete kõrgeltarenenud pakkumistele ja teenustele. Sõnumi kommunikeerimiseks Tieto põhilistel turgudel kasutatakse mobiilset infokeskust, mis hetkel on Tallinnas Swiss?teli ees.

Tieto on IT-ettevõte, mis pakub IT hoolduse, arenduse ja konsultatsiooniteenuseid. Ligikaudu 16 000 töötajaga on Tieto Põhja-Euroopa juhtivate IT-ettevõtete seas. Eestis annab Tieto tööd 120 inimesele.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    13. December 2009, 09:47
    Otsi:

    Ava täpsem otsing