Estonian Air ei pelga Saksa konkurenti liinil

ÄP 18. detsember 2009, 00:00

"Praegu me küll midagi ei muuda, eks aeg näitab. Pealegi on meie hinnad Lufthansa omadest madalamad," tõdes Estonian Airi PR-direktor Ilona Eskelinen.

Kui Lufthansa pileti hind algab 2915 kroonist, siis Estonian Airil 2537 kroonist.

"Lisaks saab Estonian Airi lendudelt euroboonuspunkte, kuid Lufthansa omadelt ei saa. Ja veel - Estonian Air on ainuke lennufirma, mis pakub eestikeelset teenindust," loetles Eskelinen eeliseid.

"Loodame, et lendude arvu suurenemine kasvatab ka üldist nõudlust nii otse- kui ka jätkulendude järele," lisas ta.

Tallinna Lennujaama juhatuse esimehe Rein Loigu sõnul on see otseliin väga hea uudis. "See on ääretult suur asi," kiitis Loik. "See liin pakub ühendust Euroopa südamega seitse korda nädalas nightstop'iga Tallinnas, pealegi Lufthansaga pääseb nii edasi mujalegi maailma. Selle liini nimel sai tehtud palju tööd," ütles Loik.

"Meie teadsime tegelikult juba ammu, et Lufthansa hakkab kevadel tegema otselende Münchenisse, kuid meie ise ei tohtinud sellest teatada," selgitas ta.

Loigu hinnangul on Estonian Airi lennugraafik liiga hõre. "See on harv juhus, kus selline liinikorraldus sobiks kellegi plaanidega. Iga sihtpunkt olgu teenindatud vähemalt kolm korda nädalas - siis tekivad ka lojaalsed kliendid," esitas ta ühe lennunduse põhitõe.

Eestlaste firma lendab Müncheni liinil kord-kaks nädalas ja ka siis mitte igal nädalal kuus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 18:21
Otsi:

Ava täpsem otsing