ÄP fototoimetus • 21. november 2010 kell 21:00

Kuukiri Juhtimine soovitab

Kristjan OtsmannHetk12 sammu parema elu poole199 krAS Eesti Ajalehed200 lkRaamatust saad teada, mida ja kuidas ära teha, et Sinu ja Su lähedaste elu muutuks paremaks.

John C MaxwellOlge rahvainimeneEdukaks juhiks tõhusate suhete loomise läbiHind: 138 krKirjastus Allika178 lkJuhi jaoks on äärmiselt oluline olla rahvainimene ja arendada oskust töötada inimestega.

Meister, J. C., Willyerd, J.2020. aasta töökohtHind: 293 krKirjastus Hermes304 lkTuleviku töökohta uurides näeme, et muutumas on kõik, mida tööst teame: kus me töötame, kuidas töötame, milliseid oskusi tööturul püsimiseks vajame ja millist tehnikat kolleegidega suhtlemiseks kasutame. Ning need muudatused toimuvad 2020. aasta lähenedes üha kiiremini.

Louis ScatignaFinantsdoktorKuidas ravida rahaprobleeme ja tugevdada rahalist tervistHind: 390 krKirjastus Äripäev168 lkRaamatu autor on Ameerikas 25 aastat edukalt tegutsenud finantsnõustaja ja saatejuht Louis Scatigna, kes oskab keerulistel rahateemadel kirjutada lihtsalt ja arusaadavalt, kasutades selgitamiseks võrdlusi kehalise tervisega.Lou toob välja 20 kõige sagedasemat rahamure põhjust, selgitab "haiguste" olemust ning teeb ettepanekuid, kuidas neid vältida või ravida.

Autor: ÄP

Hetkel kuum