Anu Jõgi • 7. jaanuar 2011 kell 14:05

Rein Lang: minu raha ei ole seotud Vene raudteega

Reformierakondlasest justiitsminister Rein Lang teatas vastuseks Sirbi tänasele artiklile, et tema vastu puuduvad süüdistused ja tema raha ei ole seotud Vene raudteega, kirjutas Delfi.

"Tänases ajalehes Sirp ilmunud Valle-Stein Maiste artiklis "Eetikareferendumil tuleks kaaluda Reformierakonna väärikust" väidab autor, et minul on mingeid seoseid Vene raudtee rahaga," ütles Lang täna Delfile advokaadi vahendusel.

"Samuti püüab autor jätta lugejale muljet nagu oleks minu vastu mingeid süüdistusi, mis nõuaksid klaarimist ja mille tõttu ma peaksin kuni nende klaarimiseni ametist lahkuma."

"Pean kahetsusega teatama, et tegemist on üsna tavapärase valimiseelse laimuga, millega seni ei ole kultuurileht Sirp kaasa läinud," teatas Lang, lisades, et tema vastu puuduvad süüdistused ja samuti ei ole tema raha seotud Vene raudteega.

Sirbi toimetaja Valle-Sten Maiste kirjutas tänases kultuurilehes, et ka Reformierakonna käed ei pruugi olla Vene rahast puhtad ja just seetõttu tuli kapo raport Savisaare kohta välja rabeda ja sisusse mitte tungivana.

 

Hetkel kuum