Rain Lõhmus sukeldus meditsiiniärisse

1185-aripaev 10. jaanuar 2011, 09:29

2009. aasta lõpus liitis Medicover endaga Karell Arstikeskuse, lisaks omandati lennundusmeditsiiniga tegelev ettevõte. Täienes ka ettevõtte omanikering, kuhu kuulub nüüd ka Rain Lõhmus.

Seni Medicover Eesti AS ja Karell Arstikeskus OÜ nime all tegutsenud tervishoiuettevõtted tegutsevad alates 1. jaanuarist 2011 Qvalitas Arstikeskus AS ärinime all.

„Täna oleme Eestis suurim töötervishoiuteenuse pakkuja, kelle ambitsioon ja klientide vajadused osutusid suuremaks ja mitmekesisemateks kui Medicoveri poolt pakutud frantsiisilahendus. Otsustasime frantsiisist loobuda ning jätkata meie regiooni turul iseseisvalt,“ kommenteeris nimevahetust Qvalitas Arstikeskus AS juhatuse esimees Tõnu Velt.

„Kui olime otsustanud loobuda frantsiisist, siis meie tänastele klientidele – need on tuhanded Eesti ettevõtted, kes  tarbivad meie ettevõtte pakutavaid töötervishoiuteenuseid ning neile lisaks erakliendid, kes meie üld- ja eriarstipraksist igapäevaselt kasutavad – ühetaolise ja selge suhtluse tagamiseks otsustasime ettevõtted lõplikult liita ja viia üle ühele ärinimele ja brändile. Nüüd oleme oma klientidele kõigis viies keskuses ja esinduses Qvalitas Arstikeskus,“ lõpetas Velt.

Qvalitas Arstikeskus AS on Eesti kapitalil põhinev sõltumatu tervishoiuettevõte, mis tegutseb alates 1994. aastast. Qvalitas on täna Eesti suurim töötervishoiuteenuse pakkuja, koos kiiresti kasvava üld- ja eriarstipraksisega.

 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. January 2011, 15:33
Otsi:

Ava täpsem otsing