Pariisi Disneyland tuleb taas Tallinna töötajaid värbama

Silvia Kruusmaa 31. jaanuar 2011, 09:21

Disneyland Paris värbab taas Eestist töötajaid, seekord 2011. aasta kevad-suviseks hooajaks.

Tööd pakutakse klienditeenindajatele, müüja-teenindajatele, atraktsioonidel abistajatele, toitlustajatele ja restoranide klienditeenindajatele ning puhastusteenindajatele.

Kandidaadid, kelle hulgast valik langetatakse, peavad olema vähemalt 18aastased, rääkima vabalt prantsuse ja/või inglise keelt ning olema head meeskonnatöötajad.  

Pakutavatele töökohtadele kandideerimine lõppes 28. jaanuaril, teatas Eesti Töötukassa.

Disneylandi esindajad räägivad Tallinnas täna ja homme kandideerijatele Disneylandi töötamisest täpsemalt, pärast seda toimuvad intervjuud eelvaliku läbinud kandidaatidega. Intervjuule oodatakse üle 200 töösoovija, eelvalik tehti eeskätt mitme võõrkeele oskusega, multikultuurses keskkonnas töötada soovivate kandidaatide kasuks.

Eelmise aasta värbamisel intervjueeriti 218 töösoovijat, tööpakkumine tehti 123 kandidaadile. 

Pariisi Disneyland on Euroopa juhtiv turismiatraktsioon, mida aastas külastab üle 15 miljoni inimese ja kes annab otseselt või kaudselt tööd 56 000 inimesele. 

EURES on üleeuroopaline tööhõivetalitus, mida toetavad kõik Euroopa riiklikud tööturuasutused. EURES pakub teavet, nõuandeid ning värbamisteenuseid (tööandjate ja tööotsijate kokkuviimine) kõigile Euroopa Majanduspiirkonna (EL ja Norra, Island, Liechtenstein ja Šveits) töötajaile ja tööandjaile, samuti aitab võrgustik kõiki neid kodanikke, kes soovivad kasutada inimeste vaba liikumise põhimõtte eeliseid. Eestis koordineerib EURES tegevusi Eesti Töötukassa.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    31. January 2011, 09:21
    Otsi:

    Ava täpsem otsing