Tele2 Eesti juht lahkub ametist

Alyona Stadnik 21. veebruar 2011, 00:00

Tiiveli sõnul pole täpne lahkumise kuupäev veel paigas ja sõltub uue juhi otsingute edukusest, kuid kokkuleppe järgi annab ta teatepulga üle hiljemalt suveks.

Tiivel loodab, et juht tuleb ettevõtte seest. "Ma loodan, et meil on piisavalt võimekaid inimesi," märkis ta. Tiiveli sõnul on lahkumise põhjused isiklikud.

"Olen töötanud Tele2s kokku üle kümne aasta, neist viimased viis juhatuse esimehena. Sellesse ajaperioodi jääb Tele2 kuvandi muutmine ja kõigi aegade suurimad investeeringud meie teenuste kvaliteeti, äriklientide sektorisse sisenemine, aga ka üleilmse majanduskriisiga toimetulek. Tele2 viib uude 4G-ajastusse juba keegi teine," sõnas Tiivel.

Alustuseks pikem puhkus. Tele2 Eesti juhatuse esimehe kohalt lahkuv Tiivel kavatseb kõigepealt puhata perega ja siis on avatud uue ettevõtte juhtimise pakkumistele.

"Ma hakkasin just mõtlema, et siiamaani on kahe töökoha vahel kõige pikem aeg, mis ma olen puhanud, olnud nädal aega," kommenteeris Tiivel.

Tiivel märkis, et seekord on tal plaanis natukene pikemalt puhata.

Tiiveli sõnul uus juht saab endale väga hea ettevõtte, kus on väga hea juhtkond. "Meil on väga ühtne ja hästi koostoimiv juhtkond," nentis ta.

Tiivel konkreetseid soovitusi uuele juhile anda ei osanud. "Aga kui on mingi jama, siis tavaliselt soovitatakse kõik vana juhi kraesse ajada," õpetas Tiivel.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 18:48
    Otsi:

    Ava täpsem otsing