Laar: momendil tunnen end hästi

Birjo Must 06. märts 2011, 20:52

E-hääletuse tulemused olid IRLi jaoks üsna ootuspärased, ütles IRLi juht Mart Laar erakonna valimispeol. Momendil tunnen end hästi, lisas ta.

IRLi valimispeol Radissoni hotellis valitseb suur ärevus. Erakonna esimees jääb kommentaari andes väga tagasihoidlikuks ning tema olekust õhkub suurt ärevust.

"Momendil tunneme ennast ilmselt hästi, aga valimistulemuste lugemine on ju ikkagi väga algusjärgus," kommenteeris Laar.

Tema hinnangul on praegu hetkeseis siiski ebakindel ning lõpptulemust selle põhjal ennustada ei saa. "On ju teada, et e-hääletusel saavad  teatud erakonnad rohkem hääli ja teised veidi vähem. Tegelikku tulemust see loomulikult ei näita. Elame-näeme," jäi ta napisõnaliseks.

E-hääletuse tulemused olid Laari sõnul siiski IRLi jaoks üsna ootuspärased. "See on üsna vastav prognoosidele," kinnitas ta.

"Ma arvan varasematele kogemustele tuginedes, et Keskerakond kindlasti tõuseb ja kelle arvel, see sõltub sellest, kui palju teiste erakondade valimiskampaania on täppi läinud,“ rääkis Laar.

Küsimusele, milline on IRLi jaoks kõige optimistlikum prognoos, vastas Laar, et ei hakka midagi prognoosima. "Olukord võib olla ikkagi väga kõikuv," märkis ta.

Kui palju hääli IRLi esimees personaalselt kogub, ei tahtnud Laar samuti prongoosida. "Seda on täiesti lootusetu ennustada," sõnas ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. March 2011, 11:55
Otsi:

Ava täpsem otsing