SEB Enskilda aktsiaturgude osakonnal uus juht

Silvia Kruusmaa 09. märts 2011, 11:21

SEB Enskilda Baltic Equities (SEB Enskilda) Tallinna kontori uueks juhiks saab 14. märtsist Mattias Wallander.

Wallander omab 13aastast kogemust aktsiaturgude ja aktsiaanalüüsi valdkonnas, sealhulgas Balti regioonis, olles juhtinud eelnevalt aktsiaturgude osakonda investeerimispankades LHV ja Evli.

„Mul on ääretult hea meel, et oleme leidnud Baltikumi aktsiaturge juhtima kogenud  professionaali, kes saab märkimisväärselt panustada meie Balti aktsiaturgude äri ülesehitamisse. Mattias on hinnatud ekspert Balti regiooni investeerivate institutsionaalsete investorite seas. Oleme endale tänaseks moodustanud väga tugeva meeskonna,” sõnas SEB Enskilda Corporate Finance juht Henrik Igasta.

“SEB-l on olemas tugev investeerimispanganduse platvorm ja pikaajaline pühendumus aktsiaturgude ärile, mis on vajalikud eeldused olemaks edukas Balti turgudel,” kommenteeris Mattias Wallander.

SEB gruppi kuuluv SEB Enskilda on Põhjamaade investeerimispank. SEB Enskilda peamisteks tegevusvaldkondadeks on ettevõtte rahandus ja aktsiaturud Baltikumis ja Põhjala riikides. SEB Enskilda on Baltikumis tegev 2007. aastast. Hetkel töötab SEB Enskilda Baltikumi divisjonis 23 inimest ettevõtte rahanduses ja viis inimest aktsiaturgude osakonnas nii Tallinnas, Riias kui Vilniuses.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    11. March 2011, 08:45
    Otsi:

    Ava täpsem otsing