Ansipi uus büroojuht sattus Tais uputuse küüsi

Indrek Kald 31. märts 2011, 13:32

Tai suuruselt kolmandale saarele päikesepuhkust nautima sõitnud Kairi Uustulnd pidi kogema suuri üleujutusi.

"Puhkusepaketi asemel saime seikluspaketi," ütles järgmisest nädalast Eesti peaministri büroo juhiks saav Uustulnd Saarte Häälele Taimaalt.

"Me oleme Koh Samui saarel, mis ilusa ilma korral oleks tõesti paradiisisaar, kuid nädal aega on juba vihma kallanud ja see umbes Muhu-suurune saar on nüüd tugevalt üleujutuste küüsis," rääkis ta.

"Saare kaguosas oli tänavatel vesi koguni rinnuni, väga paljud teed muutusid läbipääsmatuks," lisas Uustulnd, kelle sõnul on nemad oma asukohas pääsenud suhteliselt leebelt, sest saavad ringi liikuda ja osaliselt sõidavad ka autod ning jalgsi pääseb ikka läbi.

"Paar päeva oli lennuväli täiesti kinni," märkis Uustulnd, kes loodab oma sõnul täna koos perega Bangkoki jõuda ja seejärel Eestisse naasta.

Eelmise valitsuse ajal rahandusminister Jürgen Ligi nõunikuna töötanud Uustulnd on varasemalt nõustanud ka kaitseminister Ligit ja justiitsminister Rein Langi.

Järgmisest nädalast Stenbocki majja peaministri büroo juhina tööle asuv Kairi Uustulnd on lõpetanud hõbemedaliga Saaremaa ühisgümnaasiumi ja läbinud bakalaureuseõppe Tallinna tehnikaülikoolis sotsiaalteaduste alal. Majanduspoliitika alal on Uustulnd end täiendanud USAs.

Senine peaministri büroo juht Arto Aas valiti Reformierakonna nimekirjas uude riigikogusse.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. April 2011, 10:58
    Otsi:

    Ava täpsem otsing