Olümpia hotellis toimub täna päästeõppus

Anne Oja 17. aprill 2011, 12:54

Pühapäeval, 17. aprillil algusega kell 15 toimub Radisson Blu Hotel Olümpias tuleõnnetuse päästeõppus, edastas Põhja-Eesti päästekeskus.

Õppuse eesmärk on tõsta hotelli valmisolekut tegutsemiseks tuleõnnetuse korral ja kinnistada päästetööde korraldamise toiminguid kõrghoones toimuva tulekahju korral. Lisaks annab õppus võimaluse harjutada koostööd erinevate osapoolte vahel.

Õppuse legendi järgi on puhkenud tulekahju Radisson Blu Hotel Olümpia 20.
korruse numbritoas. Automaatne tulekahju-signalisatsioonisüsteem on andnud teate tulekahjust keskseadmesse. Kogu 20. korruse koridor on täitunud paksu suitsuga, mitu inimest on saanud vingumürgituse. Hotelli personal saab korralduse inimeste evakueerimiseks. Kohale saabuvad päästjad, kiirabimeedikud ning politsei.

Hotelli personal saab õppuse raames harjutada tegevusi tulekahju korral, pääste pool aga juhtimisstruktuuri moodustamist, päästetööde juhtimist ning korraldamist.

Õppus toimub Põhja-Eesti Päästekeskuse, Häirekeskuse Põhja-Eesti Keskuse, Tallinna Kiirabi, Põhja Politseiprefektuuri ja Radisson Blu Hotel Olümpia koostöös.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    17. April 2011, 12:54
    Otsi:

    Ava täpsem otsing