Net Group laieneb Saksamaale

Alyona Stadnik 20. aprill 2011, 08:38

Net Group allkirjastas firmaga Dynamic Utilities GmbH lepingu, mille järgi müüakse Saksa turul e-kaubandusrakenduste ja energiaportaalide vahendusel Syneralli energialahendusi.

Dynamic Utilitiesi mitmekesistab koostöö Syneralliga oluliselt nende Saksamaal pakutavaid energialahendusi. Synerall annab Saksamaal lisaväärtuse uutele energiaprotsessidele ning suurendab ühtlasi energiaklientide tulumudelite võimalusi.

"Saksamaa on meie jaoks väga oluline turg," ütles Syneralli müügi- ja turundusdirektor Michael Zinsmeister. "Partnerlus sedavõrd lugupeetud ja aktiivse ettevõttega nagu Dynamic Utilities avaldab kindlasti positiivset mõju meie tegevusele ja müügimahtudele Saksa turul," kommenteeris Zinsmeister.

Mis on mis:

Net Group OÜ on Eesti erakapitalil põhinev uue põlvkonna infotehnoloogia ettevõte, mille eesmärk on olla juhtiv infojuhtimise ning -haldamise riist- ja tarkvaralisi lahendusi pakkuv ettevõte Eestis, Balti riikides. Eesmärgid saavutatakse kõrgete eetiliste hoiakute, professionaalse juhtimise ja pakutavate lahenduste ning motiveeritud töötajate ning partnerite vahelise koostööga.

Net Group välja töötatud läbipaistev ettevõtlusrakendus Synerall on mõeldud energiaturul aktiivselt osalevatele ettevõtetele. Syneralli uus, interaktiivne ja kasutajasõbralik veebiportaal pakub võimalusi energia-alaste andmete täielikuks visualiseerimiseks ja läbipaistvuse tagamiseks, kajastades era- ja ärisektori klientide tarbimismahtusid. Syneralli abiga on tarbijatel võimalik oma energiatarbimist ja sellega seonduvat informatsiooni igal ajal jälgida, rakendades reaalajas toimivaid kontrollimehhanisme kas Interneti või nutitelefonide vahendusel.

 

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    20. April 2011, 08:38
    Otsi:

    Ava täpsem otsing