Silvi Vrait tähistab juubelit kontserdiga

ÄP 21. aprill 2011, 00:00

Lauljanna Silvi Vraidi vormi, hääle võimusust ning erinevate stiilide valdamist saab näha juba järgmisel nädalal, kui ta tähistab suure sünnipäevakontserdiga "Nagu Merelaine" oma kuuekümnendat juubelit.

Aastakümneid publiku vaateväljas püsinud Silvi Vrait alustas kantri, rahvalike viiside, funki ja roki viljelemisega ansambli Fix juures aastakümneid tagasi. 1990ndaist kaldus aga suund jazz'i poole.

Lauljanna, kes juba 35 aastat professionaalse lauljana publiku ees seisnud nii kontserdisaalides kui ka teatrilaval, astubki oma juubelikontserdil publiku ette koos mitmete muusikutest ja lauljatest sõpradega, kinnitamaks, et ta on jätkuvalt ühtviisi kodus poproki, bluusi, šansooni või džässi žanris.

Silvi Vraiti saadab Tiit Saluveeri ja Raivo Tafenau saateansambel ning juubilariga astuvad üheskoos lavale muu hulgas Jaan Willem Sibul, Jaan Pehk, Kaire Vilgats, Urmas Latikas, Tõnu Raadik ja loomulikult ansambel Fix, mille solist on Vrait veerandsada aastat olnud.

Kindlasti ei jää Silvi Vraidi ja ta sõpradel kontserdil koos esitamata sellised rahva südamesse läinud laulud nagu "Selliseks ma jäin", "Vana pildiraam", "Nagu merelaine" ja paljud teised.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:13
    Otsi:

    Ava täpsem otsing