Tuntud kaubamärk aitab valida head aiatööriista

Gerli Ramler 28. aprill 2011, 00:00

"Hea tööriist on ergonoomiline, vastupidav ja valmistatud kvaliteetsetest materjalidest," sõnab OÜ Hansaplant turundusjuht Maivi Talving alustuseks. "Kui vajate konsultatsiooni aiatööriistade valikul, siis on kõige parem pöörduda abi saamiseks aianduskauplusesse, kus on kogenud konsultandid. Kui aga tunnete, et orienteerute aiatööriistade valdkonnas ka ise hästi, saate valida sobiva tööriista välja kas või supermarketist."

Aiatööriista võib valida kaubamärgi järgi. Valikul on alati abiks tuntud kaubamärk, kuna nende tooted on ennast läbi aastate tõestanud. "Ka vähemtuntud kaubamärkide poolt pakutakse kvaliteetseid tooteid, kuid sel juhul on vaja suuremat vilumust kvaliteetse toote eristamiseks ebakvaliteetsest," nendib Talving.

Eriti tähelepanelik tuleb olla lõikeriistadega, kuna kvaliteetset lõikeriista on raskem valmistada kui kvaliteetset istutuskühvlit. "Pange tähele, et kõige odavamad ja ebakvaliteetsemad kaubamärgid ei tutvusta ka oma tooteid reklaami kaudu. Kui aga olete näinud antud kaubamärgi reklaami, siis tavaliselt tähendab see, et tegemist on elujõulise tootega," kinnitab Talving.

Aiapidaja hädavajalik tööriistakomplekt koosneb lühikestest aiatööriistadest, pika varrega tööriistadest ja mugavatest lõikeriistadest.

Igale aiapidajale on vajalikud väikesed ehk lühikese varrega aiatööriistad - umbrohujuurija, istutuskühvel ja kobesti. Pika varrega aiatööriistad on labidas, kaevamishark, kõblas, reha ning muru puhul võiks lisada veel murureha.

Lõikeriistadest peaksid igal aiapidajal olema ühekäe-aiakäärid. Minimaalselt on aiakääre vaja ühte varianti, kus terad vaheliti ehk nn kullinokk - see sobib hästi elus okste lõikamiseks.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:10
    Otsi:

    Ava täpsem otsing