Olympicult raha saamiseks osta aktsiaid täna

Raivo Sormunen 16. mai 2011, 09:51

Olympic EG fikseerib aktsiate nimiväärtuse vähendamisest tulenevate väljamaksete saamiseks õigustatud aktsionäride nimekirja sel neljapäeval. See tähendab, et täna kaubeldakse viimast päeva aktsiatega, mis annavad õiguse nimiväärtuse vähendamisest tulenevatele väljamaksetele.

Kasiinofirma vähendab esimeses ringis aktsiate nimiväärtust 0,64 eurolt 0,60 euroni ehk 4 eurosenti aktsia kohta (makstes kokku aktsionäridele välja 6,05 miljonit eurot).

Teises etapis vähendab Olympic EG aktsiate nimiväärtust 0,60 eurolt 0,54 euroni ehk kokku 9,08 miljoni euro võrra. Millal fikseeritakse nimekiri, et saada osa teisest aktsiakapitali vähendamise ringist, pole ettevõte veel aktsionäre teavitanud.

Olympic EG-l aktsiakapitali vähendamisega maksukulu ei kaasne. „Olympic EG ei pea aktsiakapitali vähendamisel aktsionäridele väljamakseid tehes tulumaksu maksma, kuna kapitalivähendusena välja makstavate summade katteks on meie teistest tegevusriikidest teenitud ning seal juba maksustatud tulud,“ on öelnud ettevõtte finantsdirektor Madis Jääger.


 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. May 2011, 09:51
Otsi:

Ava täpsem otsing