Naine, kes päästis keskuse pankrotist 

Kadrin Karner, Anu Jõgi 18. mai 2011, 07:46

Uuskasutuskeskus on esimene ja siiani ainuke pankrotiprotsessist tervena väljunud ettevõte Eestis. Sellega sai hakkama võluv tegevjuht Katriin Jüriska, kes loodab, et kunagi on Eestis miljon uuskasutajat.

Uuskasutuskeskuse tegevjuhi kohale kandideerides Katriin veel ei teadnud, et MTÜ on pankrotis ja just pankrotist väljatulemiseks teda vajataksegi. Ja kuigi ta enne jah-sõna ütlemist kaalus mitu nädalat, kas võtta tööpakkumine vastu, oli ta veel esimesel tööpäeval nukras ja veidi räämas Paide tänava Uuskasutuskeskuse poes tööl olles veendunud, et see kõik ei meeldi ega sobi talle.

Praegu, kui Uuskasutuskeskuse pankrotioht on möödas, ei tunne aga Katriin, et asi oleks end ammendanud ja oleks vaja uut vallutust otsima minna.

Tema varasemate vägitegude hulka kuulub päris oma restorani, Roosikrantsi tänaval asuva vesipiibukoha Hookah House’i ülesehitamine. Lisaks on ta töötanud Urmas Sõõrumaale ja teinud suurärimehe kohvikuketist Coffee Plus tervislikku lõunat pakkuva söögikoha Fresh ning ei välista, et kunagi jõuab ta taas toitlustusärisse. Sinna, kust  kõik alguse sai.

Loe pikemalt tänasest Äripäevast, selleks telli leht SIIT või osta päevapilet SIIT.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. May 2011, 11:02
Otsi:

Ava täpsem otsing