airBaltic teeb Baltimaades head PR-i

Katre Pilvinski 20. mai 2011, 10:23

Läti lennufirma airBaltic sai Baltikumi PR Auhindadel rahvusvaheliste suhete kategoorias kulla.

airBaltic esitles Baltikumi PR Auhindade žüriile oma strateegiat aktiivselt vahendada oma ärisaavutusi ja auhindu. 2010. aastal sai airBaltic mitu ülemaailmset auhinda ning kasutas seda efektiivselt uute klientide võitmiseks, rahvusvahelise meedia tähelepanu äratamiseks ning oma positsiooni kinnitamiseks äris ja poliitikute seas.

Aastal 2010 oli airBalticul pea 700 meediakülalist, lennufirmat kajastati ülemaailmselt 150 000 väljaandes. airBalticuga lennanud meedia esindajate seas oli ajakirjanikke sellistest nimekatest väljaannetest nagu The Die Welt, The New York Times, The Daily Telegraph, BBC, Handelsblatt, CNN Traveller, Forbes, Air Transport World, Borsen, Metro, Elle, GQ Itartass, Helsingin Sanomat ning Kauppalehti.

airBaltic on varem võitnud Budgies World Low Cost Airline Awardsil žürii eriauhinna Pacesetter Award 2010 (Teerajaja), mis tunnustab airBalticu kui hübriidlennufirma saavutusi. Samuti on lennufirma saanud tiitli Airline of the Year 2009/2010 European Regions Airline Associationilt ning võitnud auhinna Air Transport World Phoenix Award 2010, saades nii ülemaailmse tunnustuse, mis märgib silmapaistvat äri restruktureerimist ning on lennunduses sama oluline kui Oscar filminduses.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
20. May 2011, 11:02
Otsi:

Ava täpsem otsing