Amserv Grupp omandas Adam Auto SIA

Kadrin Karner 23. mai 2011, 11:50

Reedel sõlmisid BaltCap ning Amserv Grupi Läti tütarettevõte Hansa Auto SIA müügitehingu, mille kohaselt omandas Hansa Auto 100% BaltCapi portfellifirma Adam Auto SIA aktsiatest.

„Alates 2004. aasta investeeringust on BaltCap arendanud ja toetanud Adam Autot nii ülikiirel kasvuperioodil kui turulanguse olukorras. Kuulumine Baltikumi ühe juhtiva automüügi- ja teenindusettevõtte gruppi tagab Adam Autole uusi arenguvõimalusi,“ kommenteeris BaltCapi investeerimisdirektor Astra Neimane Adam Auto müüki Amserv Grupile.

Hansa Auto SIA juhatuse esimehe Aivis Silgalsi sõnul ei too Adam Auto omandamine kaasa olulisi muutusi omandatud ettevõtte ja autoesinduste igapäevatöös.

Adam Auto SIA asutati 1997. aastal. Ettevõte omab kolme Opeli ja Chevrolet’ esindust Riias, Ventspilsis ja Liepajas ning müüb automarke Opel ja Chevrolet. Firmas töötab 76 inimest.

Amserv Grupp on suurim autode jaemüügi- ning teenindusega tegelev kontsern Eestis ja Lätis. Ettevõttel on kokku 11 esindust Tallinnas, Pärnus, Tartus, Paides, Viljandis, Riias. Kontsern esindab Toyota, Opeli, Chevrolet’, Hyundai, Peugeot’, Lexuse ja Saabi kaubamärke.

 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
23. May 2011, 11:50
Otsi:

Ava täpsem otsing