Kiirkivistuvad segud päästavad ajahädast

ÄP 06. juuni 2011, 00:00

Tsemendipõhiste segude oluline lisaväärtus on kasutuskohtade lai ulatus: neid võib tarvitada nii kuivades kui ka niisketes ruumides või suisa õues. Seejuures ei tule karta, et segu niiskuse toimel hallitama või murenema hakkaks.

Segud sobivad ka suurt koormust taluvatesse kohtadesse (24 h jooksul võimalik survetugevus 40 MPa). CX 1 on tooteseeria kõige kiiremini kivistuv segu, mille kõvastumine algab üks minut pärast vee lisamist, kolme minutiga on segu juba kõva. Veekindlana leiab ta enim kasutust kõikvõimalike veelekete parandamisel mineraalsetes pindades.

CX 5 on kiiresti kivistuv montaažisegu, millega saab nii ankurdada kui ka parandada. Selle segu tahenemine algab juba viis minutit pärast vee lisamist ning 15-20 minutiga on soovitud detail või ese kindlalt fikseeritud. Segu sobib ka viga saanud seina- või krohvipinna kiireks parandamiseks.

CX 15 on selline montaažisegu, mis sobib suurte ja raskete ehituselementide kiireks ja tugevaks fikseerimiseks. Hea voolavuse tõttu võib teda kasutada ka valatud betoonikihtide defektide parandamiseks ja aluste valamiseks raskete talade alla.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:11
    Otsi:

    Ava täpsem otsing