Skuba Eesti kaebas Sampo panga kohtusse

Kadrin Karner, Silvia Kruusmaa 05. juuni 2011, 09:18

Veokite ja varuosadega tegelev Skuba Eesti OÜ kaebas Harju maakohtusse Sampo panga kaubamärgi all tegutseva Danske Bank AS-i.

Kohtuistungite registrist selgub, et istung toimub 9. juunil ja Skuba Eesti nõuab Sampolt võlga. Võla suurust ei ole täpsustatud.

Skuba Eesti juht Jüri Metsaorg ütles, et firma esindaja on Siim Roode, kelle poole tuleks kõikide küsimustega pöörduda. „See on puhas kohtuvaidlus ja minul ei ole selles küsimuses midagi lisada,“ ütles Metsaorg.

Skuba Eesti esindaja Siim Roode küll vastas Äripäeva kõnele, kuid ütles, et tal puuduvad kliendi volitused sel teemal rääkimiseks, ning seetõttu ei saa ta kinnitada ega ümber lükata väidet, et ta Skuba Eestit esindab.

Sampost öeldi Äripäevale, et pank ei tohi kommenteerida kliendiga seonduvat kolmandatele isikutele, kuna kogu teavet, mis on pangale teatavaks saanud tema kliendi kohta, käsitatakse pangasaladusena.

Skuba Group OÜ Tallinna esindus tegeleb varuosade jae- ja hulgimüügiga. Skuba Eesti OÜ tegeleb veokite-busside hoolduse ja remondiga.

Skuba Grupp on alustanud oma tegevust juba 1974. aastal. Skubal on esindused Eestis, Lätis ja Leedus. Samuti ollakse esindatud Valgevenes, Venemaa, Ungaris, Rumeenias, Poolas ja Soomes.

 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
05. June 2011, 09:18

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing