Euroclub Company OÜ tegutseb registreeringuta ning tagatiseta

Silvia Kruusmaa 09. juuni 2011, 13:41

Tarbijakaitseamet hoiatab tarbijaid registreeringuta ning tagatiseta tegutseva reisiteenuseid müügiks pakkuva Euroclub Company OÜ eest.

Tarbijakaitseamet tuvastas järelevalve käigus, et end reisiettevõtjana tutvustaval Euroclub Company OÜ-l (registri kood 11372130) puudub kohustuslik registreering majandustegevuse registris ning samuti pole ettevõttel ka tagatist.

Euroclub Company OÜ pakub oma koduleheküljel est.euroclub.ee pakettreise nt Türki, Bulgaariasse jms.

Turismiseaduse järgi on reisiettevõtja tegevus lubatud vaid juhul, kui tal on registreering ning kohustuslik tagatis. Mõlema eelmainitu puudumisel alustas tarbijakaitseamet Euroclub Company OÜ suhtes menetlust ning tegi ettekirjutuse seadusevastase tegevuse peatamiseks.

Tarbijakaitseamet juhib muuhulgas reisikorraldajate tähelepanu sellele, et pakettreiside edasimüügivõimalust ei saa edasi anda isikutele, kellel puudub turismiseadusele vastav tegevusluba ja tagatis.

Tarbijakaitseamet rõhutab, et reisiettevõtet valides tuleb kindlasti kontrollida, kas tollel on olemas registreering ning tagatis. Mõlemaid saab kontrollida majandustegevuse registrist.

 

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    09. June 2011, 13:42
    Otsi:

    Ava täpsem otsing