G4S: ajame asju puhta südametunnistusega

Birjo Must 30. juuni 2011, 12:02

Võime kinnitada, et me ei osuta teenust alla omahinna ja oleme oma asju ajanud alati puhta südametunnistusega, kommenteeris konkurentsiameti poolt algatatud menetlust G4S turundus- ja arendusdirektor Andres Lember. 

„See kartellisüüdistus on habemega asi. See oli arusaamatu toona, kui see meie jaoks avalikuks tuli ja arusaamatu praegu, kui see taas on üles kerkinud,“ selgitas Lember konkurentsiameti poolt aasta tagasi algatatud kriminaalmenetlust.

Eelmise aasta augustis põhjendas ettevõte Lemberi sõnul oma seisukohti pressiteates. "Rohkem me kahjuks menetluse praeguses faasis midagi lisada ei saa, sest see ei ole menetluse läbiviija nõusolekuta seaduslikult võimalik,“ rääkis Lember. "Küll võime aga kinnitada, et G4S teeb oma tegevust ausalt ja meie südametunnistus on jätkuvalt puhas.“

Lemberi kinnitusel pöörduti hiljuti G4S-i poole päringuga, kus üks anonüümseks jääda soovinud väiksem konkurent väidab, nagu osutaks G4S teenuseid alla omahinna.

„Taaskord sama vastus sellele, me teeme igakülgset koostööd konkurentsiametiga ja võime kinnitada, et me ei osuta teenust alla omahinna ja oleme oma asju ajanud alati puhta südametunnistusega,“ ütles Lember.

Pigem oleme riigihangetel täheldanud, et mõni väiksem konkurent tuleb peale hinnaga, mis ei ole reaalne, lausus ta.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. June 2011, 12:03
Otsi:

Ava täpsem otsing