Komejant pulmade ümber

Signe Sillasoo 22. juuli 2011, 00:00

Paul Feigi uusima filmi keskne tegelane on Annie (Kristen Wiig). Naine on oma eluga parajas puntras: tema pagariäri on pankrotti läinud, mees, kellega ta aeg-ajalt kohtub, ei taha püsisuhtest midagi kuulda ja peale kõige muu on tal veel korterikaaslane, kelle üle ei saa kuidagi uhkust tunda.

Annie elu hakkab aga veelgi kiiremini rööbastelt maha jooksma, kui ta nõustub oma parima sõbranna Lilliani pruutneitsi olema.

Kohustusest korraldada meeldejääv tüdrukuteõhtu kasvab välja ootamatu seiklus, mis on täis mitmeid hullumeelseid situatsioone kleidiproovis, salmonelloosist kubisevas nurgarestoranis ja muidugi tüdrukuteõhtul.

Režissöör Paul Feigi sõnul on "Pruutneitsid" tema jaoks üks õnnestunumaid filme ning juba on see Ameerikas ja Suurbritannias väga head vastukaja saanud.

Populaarsuse ja senise edu põhjus võib režissööri sõnul peituda selles, et komöödia on viimase viie aasta jooksul muutunud.

"Ma arvan, et internet ja YouTube on aidanud juhatada kätte tee minu lemmikkomöödiažanrini, mis on käitumisel ja situatsioonikoomikal põhinev komöödia," lausus ta.

"Seda just seepärast, et inimestele meeldivad naljakad ja imelikud seigad, mis reaalses elus iga päev ette tulevad. Inimesed on muutunud selliste naljade suhtes tolerantsemaks," sõnas režissöör ühes hiljuti antud intervjuus ja toonitas, et "Pruutneitsid" sellele rõhubki.

Kaasahittide puhul kõlavad juba esimese linastumise ajal jutud teisest osast, nii on see ka "Pruutneitsite" puhul. Feigi sõnul pole järje tegemine veel kindel, kuid seda varianti kaaluks ta hea meelega.

"Loomulikult peab see olema sisult sama hea või isegi parem kui esimene. Ei tahaks, et järgmine osa hävitaks mälestuse esimesest," lausus ta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:14
    Otsi:

    Ava täpsem otsing