Produtsent Ivar Musta firmal pankrotioht

Kadrin Karner 18. august 2011, 15:50

Muusikaprodutsent Ivar Musta ettevõtte Ivar Must Production OÜ vastu esitati Harju maakohtusse pankrotiavaldus.

Must ise keeldus teemat kommenteerimast. „Ma usun, et see ei huvita lugejat ja ma ei anna mingit kommentaari,“ ütles ta ning lisas, et tegemist on tema isikliku eluga, millest ta rääkima ei pea. 
 
Pankrotiavalduse Musta firma vastu esitas sõiduautode ja väikebusside rentimisega tegelev OÜ Kasuver Grupp. Ettevõtte juhatuse liige ja ainuomanik Priit Kala keeldus samuti teemat kommenteerimast.

Ivar Must Productioni kohta täiendavat infot otsides jäi silma Facebooki üles riputatud teade, kus kolimisfirma Move On soovitab Ivar Musta firmaga tehinguid tehes ettevaatlik olla. Ivar Musta sõnul on asi hoopis selles, et Move On on talle probleeme valmistanud, mitte vastupidi. „Nad on lõhkunud minu mööblit, mida nad tassisid ja nad on lõhkunud seina aga nad ei taha seda ise tunnistada,“ võttis ta oma pretensioonid Move On vastu lühidalt kokku ning lisas: „nii et olgu tõesti ettevaatlikud, sest ma võin kurjaks ka saada.“

Krediidiinfo andmetel ei ole Ivar Must Productionil maksuvõlga, kuid üleval on 365 euro suurune intressivõlg ning esitamata üks maksudeklaratsioon.

Ivar Must Productioni viimane majandusaasta aruanne on äriregistrile esitatud 2008. aastal. Seal on kirjas, et firma asutati 1999. aastal ning 2008/2009 aastani oli põhitegevuseks Eestis muusikateenuste osutamine ja muusika tootmine.

2008/2009 majandusaastal oli ettevõtte müügitulu 683 003 krooni, aasta kahjum 99 311 krooni. Ettevõte kuulub 100% Ivar Mustale.

2009. aastal kirjutas Õhtuleht, et Ivar Musta firma Ivar Must Production nõuab teiselt muusikaärimehelt Lauri Laubrelt poole miljoni Eesti krooni suurust kahjuhüvitist. Toona seisnes tüli selles, et Luabre firma Mayor Arts Organization olevat pakendanud firmas Helisalv Dave Bentoni plaadi 3000 koopiat ning salvestanud Bentoni laulud Musta loata. Tookord oli Ivar Must sõnakam ning selgitas tüli põhjust ise just nii ka Kroonikale.

Hiljuti teatas telekanal Tallinna Televisioon, et septembrist alates lööb uues muusikaprodutsentide võistlussaates „Tallinn, I’m famous!“ kaasa ka Ivar Must.

Ivar Must oli 2001. aastal Eurovisiooni lauluvõistluse võitnud Eesti laulu „Everybody“ viisi autor. Laulu esitasid Tanel Padar ja Dave Benton ning 2XL.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. August 2011, 15:00

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing