Salapärane võõras asub päästma kõrbelinna

ÄP 02. september 2011, 00:00

Salapäraselt ühte Ameerika linna saabuv võõras, kes oma minevikku ei mäleta, osutub ainsaks, kes kohalikke neid ründavate tulnukate käest päästa suudab.

Aasta on 1873 ja koht, kus filmi tegevus toimub, Arizona territoorium. Võõras, keda kehastab Daniel Craig, ilmub karmi kõrbelinna nimega Absolution. Mees ei mäleta oma minevikust midagi, ainus viide tema minevikule on salapärane võru ta parema käe küljes.

Talle saab kiiresti selgeks, et kohalikud ei suhtu võõrastesse kuigi külalislahkelt ning mitte keegi ei tee mitte midagi, kuni pole saanud asjakohast käsku linna raudse rusikaga valitsevalt kolonel Dolarhyde'ilt (Harrison Ford).

Linna aga ootavad ees veel veidramad külalised, kes tohutult hirmu külvavad. Need on külalised ülalt - seninägematu kiiruse ja pimestavate tuledega lennumasinad, mis röövivad abituid linnaelanikke ükshaaval, pannes linnarahva kahtlema kõiges, millesse nad seni uskunud on.

Korraga on põlatud võõras ainus, kes suudab linna päästa. Tasapisi hakkab revolvrikangelasele meenuma, kes ta on ja kust ta tuli. Sedamööda saab ta aru, et tema käes võib olla saladus, mis annaks linnale lootust ülivõimsa vastase löömiseks.

Filmi aluseks on Scott Mitchell Rosenbergi koomiksiromaan.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:15
    Otsi:

    Ava täpsem otsing