Lääne-Tallinna Keskhaigla juht lahkub ametist 

Silvia Kruusmaa 05. september 2011, 12:20

Täna toimus Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu koosolek, kus otsustati isikliku avalduse alusel vabastada haiglajuhi kohalt senine juhatuse esimees Boris Kirt.

Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu koosoleku päevakorras  oli Haabersti Tervisekeskuse  ja hooldusravikliiniku ehituse rahastamine, ühtlasi otsustati rahuldada haigla juhatuse esimehe Boris Kirdi lahkumisavaldus, vahendas Raepress.

Rahuldades LTKH juhatuse esimehe Boris Kirdi lahkumisavaldust, tänas nõukogu teda  tulemusliku töö eest haigla arendamisel.

„Igal asjal on algus ja lõpp,“ ütles Boris Kirt. „Viis ja pool aastat, sealhulgas raske masuaeg ei ole mitte mööda külgi maha jooksnud ja kahjuks on terviseprobleemid nüüdseks sellised, et ei võimalda enam lepingulise tähtaja lõpuni töötada.“

LTKH nõukogu esimehe abilinnapea Merike Martinsoni sõnul on Boris Kirdil märkimisväärsed saavutused haigla mahajäämuse kõrvaldamisel ning  järjekindlal arendamisel.

„Kuigi Boris Kirdi jõuline juhtimisstiil on kollektiivis mõnikord pingeid tekitanud, on haigla ligi kuue aasta jooksul intensiivselt arenenud ja kujunenud heatasemeliseks aktiivravihaiglaks,“ ütles Martinson.

Martinson kinnitas, et tänavu lõpeb LTKH viimase kahe osakonna kaasajastamine, millega saab haigla peamised renoveerimisülesanded teostatuteks lugeda.

LTKH juhatuse esimehe kohusetäitjaks saab kuni konkursi läbiviimiseni LTKH ravijuht Imbi Moks. 

Koosolekul osalesid Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu liikmed abilinnapea  Taavi Aas,  Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti juhataja Vahur Keldrima, Tallinna Linnavolikogu sotsiaalkomisjoni liige Peeter Mardna ja LTKH juhatuse liikmed.

 

 

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    07. September 2011, 09:55
    Otsi:

    Ava täpsem otsing