Indrek Kald • 30. september 2011 kell 9:33

Kõik Swedbanki kaardid hakkavad teenima preemiapunkte

Oktoobrist hakkavad kõik Swedbanki eraisikute pangakaardid koguma preemiapunkte, mille eest on kliendil võimalik valida soodsamaid pangateenuseid või muid kingitusi. Seni kogusid punkte ainult krediitkaardid.

Swedbanki jaepanganduse tegevdirektori Ulla Ilissoni sõnul ei pea klient programmiga liitumiseks midagi tegema. "Makstes kaardiga samamoodi edasi lisandub tema kontole väärtuslikke preemiapunkte. On selge, et ühe-kahe kuuga ei kogune sinna kontole palju punkte, aga näiteks poolaasta või aasta peale võib see number olla juba piisavalt suur, et kogunenud punktide eest valida endale meelepärane pangateenus või kingitus tasuta," rääkis ta.

"Kuna väiksema punktisumma puhul on olnud valiku tegemine teinekord keerukas, suurendame pidevalt ka teenuste ja kingituste valikut," märkis Ilisson. "Lisaks on võimalus annetada punkte südamelähedase heategevuse heaks," märkis ta.

Iga deebetkaardiga kulutatud 20 euro eest kannab pank kliendi preemiapunktikontole ühe punkti. Oktoobris teenitud esimesi deebetkaardi preemiapunkte näevad kliendid internetipangas 8. novembrist. Kui kliendil on kasutuses ka krediitkaart, siis mõlema kaardi punktid liidetakse kokku, nii et moodustub üks preemiakonto.

Ilissoni sõnul saavad kliendid punktide eest valida erinevaid soodustusi. "Sinna hulka kuuluvad kodukaubad, kinkekaardid, aga kindlasti ka soodsamad pangateenused, mida hakkame pakkuma senisest palju rohkem. Näiteks on võimalik punktide eest saada kuueks kuuks tasuta siseriiklikud maksed," selgitas ta.

"Selleks, et oluline pangateenuseid ning pakkumisi puudutav info jõuaks klientidele õigeaegselt, palume me klientidel üle vaadata oma kontaktandmed ning vajaduse korral neid siis uuendada," lisas Ilisson. "See tagab, et klient saab teavitatud näiteks preemiaprogrammi punktide ja kingituste kehtivusajast," lisas ta.

Hetkel kuum