Saksa majandusauhinnale kuus nominenti

Sirje Rank 07. november 2011, 16:07

Saksa-Balti Kaubanduskoda annab sel aastal teist korda välja auhinna väikese- ja keskmise suurusega Eesti ettevõttele, kes on seotud Saksamaaga, et tunnustada ja motiveerida kahe riigi majandussidemete arendamist.

Auhinna märksõna on tänavu „Vastutus tuleviku ees“ ja sellele on kuus nominenti: metallitööstuse ettevõte Clyde Bergemann Eesti AS, puidutöötlemise tehnloogia projekteerija ja seadmete valmistaja Hekotek AS, elektritrafode tootja MS Balti Trafo OÜ, energeetika ja automaatikaseadmete valmistaja Siemens Osakeyhtiö Eesti filiaal, mööblitootmisettevõte Suwem AS ja keemia ja biotehnoloogia firma TBD-Biodiscovery OÜ, teatas koda.

Kandidaate hindab žürii, kuhu kuuluvad esindajad Saksamaa Liitvabariigi suursaatkonnast Eestis, Konrad Adenaueri Fondist, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumist, EASist, Eesti Kaubandus-Tööstuskojast, German Trade & Invest GmbHst ning sponsorite esindajad ja Saksa-Balti Kaubanduskoda (AHK).

Auhinna võitja avalikustatakse 6. detsembril. Auhinnaks on rahaline preemia summas 5000 eurot, mida saab kasutada kas Saksa messil osalemise rahastamiseks, Saksamaal mõnel seminaril/ konverentsil osalemiseks või töötajate koolituse/ täiendõppe toetuseks. Auhinda saab välja võtta ka mõnd Saksa-Balti Kaubanduskoja teenust kasutades  ning nii võitja kui ka teised finalistid saavad ühe aasta olla koja liikmed ilma liikmetasuta.

Läinud aastal võitis auhinna Tartu biotehnoloogia firma Asper Biotech AS.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. November 2011, 16:07
Otsi:

Ava täpsem otsing