Favoras võtab ohjad üle nõukogu esimees

Alyona Stadnik 09. november 2011, 00:00

"Kui inimene tunneb, et ta on ennast ammendunud, siis ei saa talle ju öelda, et proovi veel ja veel. Täpselt nii oligi," kommenteeris Johanson tegevjuhi lahkumist.

Johanson kinnitas, et tegevjuhiks hakkab tema ise ja tema asemel valitakse uus nõukogu esimees. "Päris täpselt on see asi juriidiliselt formuleerimata, aga umbes nii ta on," ütles Johanson.

"Põhjust on raske öelda. Aktsionäridega koos otsustasime, et minu aeg on otsa saanud," selgitas Paarop lahkumist. Paarop töötas ettevõttes ligi neli ja pool aastat. Ta ei osanud öelda, kas tema asemele otsitakse uut tegevjuhti. "Võib-olla on kokkuhoiu eesmärgil mõistlik, kui tegevjuhi kohale astub mõni nõukogu liige, aga ma ei oska seda kommenteerida, peate nende käest küsima," arutles Paarop. Ta lisas, et otsib nüüd uusi väljakutseid.

Ettevõttest lahkus ka turundusjuht Kadi Annom, kelle ametikoht kaotati.

"Igal pool saab kord ring täis ning tuleb vaadata edasi ning laiemalt," kommenteeris Annom oma lahkumist. "Sihin turundusvaldkonna poole, kuna töö on iseenesest väga meeldiv ja tore." Ta ei ole veel otsustanud, mis valdkonna turundusele ta sooviks keskenduda. Annom lisas, et ettevõte otsustas turundusjuhi koha ära kaotada ning ümberkorraldusi teha.

"Turundusega on see teema, et me leiame, et pikaajalise strateegia arendamisel on odavam ja otstarbekam kaasata spetsialiste ning osta see teenus sisse," selgitas Johanson turundusjuhi lahkumist.

Ülejäänud töötajatega kavatseb tanklakett jätkata. Johansoni kinnitusel ei ole uusi lahkumisi ettevõttest rohkem oodata. "Kindlasti ei ole meil plaanis veel kellegi töölepingut lõpetada," rääkis Johanson.

Favora kaubamärgi all tegutsev Johnny AS on Eesti kapitalil põhinev firma, mille põhitegevus on vedelkütuse, autokaupade ja toidukaupade jaemüük tanklates.

Favoral on kokku seitse tanklat Tallinnas, Tartus, Viljandis, Võrus, Põlvas ja Rõuges.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 19:05
    Otsi:

    Ava täpsem otsing