Anu Jõgi • 20. detsember 2011 kell 13:44

Savisaar tunnustab Tallinna sponsoreid

Homme annavad Tallinna linnapea Edgar Savisaar ja abilinnapea Merike Martinson  üle tänukirjad isikutele ja firmadele, kes on tänavu annetanud Tallinna linna heaks suuremaid summasid.

Tallinna linnavalitsus  tunnistas  2011. aastal Tallinna linna aasta sponsoriks Helmut Anier (postuumselt) ja AS Kanal 2

Linna pikaajaliseks sponsoriks on Tauno Kangro ja Fazer Eesti AS.

Tallinna kuldsponsorid:Salme Tuvikene,AS SokotelAS EspakJcdecaux Eesti OÜNeste Eesti ASNordecon ASRocca al Mare Kaubanduskeskuse ASSelver ASSwedbank ASAS Eesti Ajalehed.

Linna hõbesponsoridHelmi Arendi (postuumselt)Merike ja Aare KaarmaTiit KõuhknaAS LTTAS PrikeAS EMTAS Igepa Libra VitalisAS Rautakirja EstoniaBureau Veritas Eesti OÜEesti Oikumeeniline Abistamisorganisatsioon KanadasElisa Eesti ASKoivusaaren Pursiseura RYOÜ Wiseman InteractiveRaadioreklaami OÜTele2 Eesti AS.

2011. aastal on eraisikutest annetajaid annetanud summasid mõnest tuhandest eurost mitmekümne tuhande euroni.

Linna kuldsponsor on füüsiline isik, kes annetab linna asutusele, linna äriühingule või sihtasutusele rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul 6400 eurot või enam ning juriidiline isik, kes annetab 12 800 eurot või enam.

Linna hõbesponsor on füüsiline isik, kes annetab linna asutusele, linna äriühingule või sihtasutusele rahalise või mitterahalise kingitusena aasta jooksul 3200–6399 eurot ning juriidiline isik, kes annetab 6400–12 799 eurot.

Linna pikaajaline sponsor on füüsiline või juriidiline isik, kes on olnud viis aastat (järjest) linna hõbe- või kuldsponsor.

Hetkel kuum