Romet Kreek • 2. mai 2012 kell 14:30

Tallinna Vesi kutsub aktsionäre kirjutama valitsusele

Tallinna Vee nõukogu palub aktsionäridel tulla koosolekule, et saata Eesti Vabariigi majandus- ja kommunikatsiooniministrile ning peaministrile ühe ettevõtte aktsionäri ettevalmistatud küsimus.

„Palun Eesti Vabariigi majandus- ja kommunikatsiooniministrilt informatsiooni selle kohta, milliseid abinõusid on majandus-ja kommunikatsiooniministril kavas tarvitusele võtta kohalike ja välismaiste investorite huvide kaitseks käesolevaks ajaks tekkinud olukorras, kus jõustunud õigusaktid on oluliselt muutnud neid tingimusi, mis kehtisid ajal, mil toimus seltsi aktsiate erastamine ning nende avalik pakkumine Tallinna Börsil?“

Soovin Teid kutsuda osalema meie korralisel aktsionäride üldkoosolekul, mis leiab aset teisipäeval, 22.mail kell 09.00 Tallink Spa&Conference Hoteli (Sadama 11a, Tallinn 10111, Eesti) konverentsiruumis Galaxy 1 + 2. 

"Pean oluliseks, et meie aktsionärid oleksid kursis AS-i Tallinna Vesi (ASTV) tegevuse kõigi tahkudega," kirjutas Tallinna vee juhatuse esimees Ian Plenderleith. "Samuti soovin, et aktsionärid saaksid võimaluse esitada asjakohaseid küsimusi otse ASTV juhatusele. Loodan siiralt, et Teil on võimalik nii minu kui ülejäänud ASTV juhatusega koosolekul liituda."

Hetkel kuum