Alyona Stadnik • 31. mai 2013 • 1 min
Jaga lugu:

DHL Express: saadetiste hulk on hüppeliselt kasvanud

Rahvusvaheliste kullerteenuste pakkuja DHL Expressiga liikuvate eraisikute rahvusvaheliste saadetiste hulk on viimaste aastatega hüppeliselt kasvanud, ütles DHL Express Eestis äriüksuse müügi- ja turundusjuht Andra Ligi.

„Internetipõhine kaubandus on järjest populaarsem. Põhjuseks võib kindlasti pidada internetipõhise tellimuse mugavust ja lihtsust. Ka äriettevõtted Eestis tunnevad järjest enam huvi B2C müügi vastu," märkis Ligi.

DHL Expressiga tuleb kõige suurem kaubamaht eraisikutele Suurbritanniast. "Palju tellitakse Amazonist ja teistest internetikaubamajadest," nimetas Ligi.

Ligi andis ka internetist tellijale soovituse. "Kuna enamus kullerfirmasid, ka DHL Express, toimetab tööpäeviti tööajal, siis soovitame eraisikutel internetist kaupa tellides märkida kohaletoimetamise aadressiks töökoha aadress. See tagab, et kaup jõuab võimalikult kiiresti saajani. Oluline on kindlasti lisada ka korrektne telefoninumber," ütles Ligi.

Aprillis suurenes jaemüük enim kasutatud kaupade kauplustes ning väljaspool kauplusi ehk kioskites, turgudel ja otsemüügis, kus jaemüük kasvas aastaga poole võrra (50%). Keskmisest enam suurenes aprillis jaemüük posti või interneti teel, kus kasv oli 21%. 

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt