Alyona Stadnik • 2. juuli 2013 • 1 min
Jaga lugu:

Taavi Aas: Seeder muretsegu töökohtade pärast väljaspool pealinna

Tallinna abilinnapea Taavi Aas soovitab põllumajandusminister Helir-Valdor Seederil pealinna tasuta ühistranspordi asemel keskenduda sellele, et väljaspool Tallinna elavad inimesed saaksid tööd oma kodukandis.

Abilinnapea tõdeb, et kui põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder leiab, et Tallinna tasuta ühistransport ei ole aus väiksemate ja vaesemate omavalitsuste suhtes, siis tuleb ministril ja valitsuskoalitsioonil esmalt oma tegematajätmisi lahata.

„Antud juhul ei ole küsimus Tallinna tasuta ühistranspordis või nagu minister väljendas, et tööl käiv täiskasvanud perekonnaliige registreerib end tasuta sõidusoodustuse saamiseks Tallinna linna elanikuks, vaid selles, miks inimesed pealinnas tööl käivad?“ sõnas Aas. „Minister ei peaks muretsema sellepärast, et inimesed Tallinnas tööl käivad, vaid hoopis sellepärast, et inimesed oma kodukohas tööd saaksid.“

Põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder soovib, et õiguskantsler annaks hinnangu, kas on lubatud Tallinnas tasuta ühistranspordi piiramine vaid elukohajärgsetele tallinlastele.

Jaga lugu:
Seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt