Inga Jakobson • 4. juuli 2013 • 1 min
Jaga lugu:

Nordea: kriis pole läbi

"Tänane turuolukord soosib  kindlasti tugevamaid ettevõtteid," arvas Nordea finantsjuht Mari Avarmaa. "Euroala kriis ei ole veel läbi," lisas ta.

Siiski väljendas Avarmaa lootust turuolukorra parenemisele. "Ootame euroala pöördumist kasvule järgmisel aastal," ütles ta. "Mida lähemale sellele jõuame, seda suurem saab olema ka ettevõtete kindlustunne ja aktiivsus."

Üldiselt hindas ta Eesti praegust majanduse arengut positiivselt. "Riigi majandus kasvab ning see võimaldab toetada tegevust siseturu arvelt," ütles Avarmaa.

Samas leidis ta, et kulude kokkuhoid motiveerib eelkõige välis-ettevõtteid vaatama Eesti ja sarnaste soodsama kulutasemega riikide suunas.

Tõusev majanduspronoos aga ei välista kärbetevaba tuleviku. "Olenemata aegadest, otsime pidevalt viise, kuidas tõhusamalt majandada," kommenteeris Avarmaa panga seisukohta kärbetesse.

"Kuluteadlikkus on üks Nordea tegutsemispõhimõtetest," ütles ta, kuid rõhutas, et pank lähtub otsuste tegemisel ka kliendihuvist ja soovist pakkuda parimat teenust.

Äripäev küsis täna ettevõtetelt, kas nendel on kulude kärpimine praeguseks lõppenud.

 

Jaga lugu:
Seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt