Indrek Kald • 7. veebruar 2013
Jaga lugu:

Reform: peatame Taavi Aasa töö linnahalli läbirääkimistel

Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimehe Ants Leemetsa arvates peab linnavalitsus peatama Taavi Aasa volitused linnahalli investoriga läbirääkimistel.

Leemets esitas täna volikogu istungil ka sellise eelnõu, mille ta on nõus tagasi võtma eeldusel, et linnahalli läbirääkimistega jõutakse lõpuni.

"Linnavalitsuse ja Tallinn Entertainment LLC vahelise kokkuleppe sõlmimiseks loodud ajutine komisjon ei saa oma tööga hakkama ning Taavi Aas läbirääkimiste juhina tuleks vahetada kompetentsema isiku vastu," kommenteeris Leemets.

"Aas vastab volinikele vaid, et läbirääkimised linnahalli investoriga peavadki aastaid kestma," ütles ta. "Kui linnavalitsus veel kaua niimoodi venitab, siis polegi varsti enam millegi üle läbirääkida, sest linnahall kukub ise kokku," lisas Leemets.

"Aastaid on läbirääkimised veninud ning kellelgi pole adekvaatset arusaama, mis toimub," märkis Reformierakonna fraktsiooni asejuht.

"Linnahalli ala on Tallinna jaoks oluline mereäärne ala, mis on täna kahjuks vaid lagunev mälestusmärk linnaisade saamatusele," lisas Leemets.

Jaga lugu:
Seotud lood
Hetkel kuum