4. november 2013 kell 21:00

LHV pank värbas Skype’ist uue juhi

LHV Panga uue jaepanganduse üksuse juhina alustas viimased aastad Skype’is töötanud Andres Kitter.

Panga juhatuse esimees Erki Kilu ütles, et LHV-l on Eestis juba üle 40 000 jaepangandus­kliendi ja suurem osa vajalikest toodetest on juba välja arendatud. “See valdkond on kasvanud piisavalt suureks ja laiaks, et vajab oma juhti,” ütles ta.

Kilu lausus, et juhti otsiti kaua. “Andres on ühelt poolt töötanud pangas ja teab selle toimemehhanisme, kuid on teisalt töötanud ka innovaatilises ja väga dünaamilises tehnoloogia­ettevõttes,” ütles Kilu.

“See on unikaalne kogemuste pagas ja usun, et selline kombinatsioon on suureks väärtuseks nii meie jaepanganduse teeninduse juhtimisel kui ka uute tehnoloogiliste lahenduste arendamisel,” lausus Kilu.

Juhtis Skype’is makseid. Andres Kitter vastutab osakonna juhina jaepanganduse turunduse, müügi ja klienditeeninduse, arveldus-, investeerimis- ja finantseerimistoodete ning äriarenduse eest.

Aastatel 2000–2007 töötas Kitter SEBs liisingu müügi- ja teeninduskanalite haldurina ning seadmeliisingu osakonna juhina.

Pärast seda töötas Kitter kuni LHVsse siirdumiseni Skype’i globaalse makseoperatsioonide meeskonna ja partnersuhete juhina.

35aastasel Kitteril on magistrikraad Tartu Ülikoolist.

Hetkel kuum