Tele2 sai uue juhi

30. jaanuar 2014, 15:40

Tele2 grupp kinnitas, et veebruarist saab ametlikult Eesti üksuse uueks tegevdirektoriks senine finantsjuht Argo Virkebau, kelle eesmärk on siinset telekomiturgu raputada.

Tele2 grupi Kesk-Euroopa ja Euraasia piirkonnajuhi Niklas Sonkini sõnul osales Eesti üksuse juhi leidmise konkursil kandidaate mitmest riigist.

“Argo tutvustas meile oma visiooni ja see oli väga tugev. Ka on hea, kui kohalikku ettevõtet juhib eestlane,” ütles Sonkin ja lisas, et Argole pandud eesmärgid pole lihtsalt täidetavad.

Argo Virkebau sõnul jätkab ta ettevõtte senist kurssi, kuid toob juhtimisse start-up ettevõtte stiili. “Telekomiturg muutub pidevalt ja siin peab käituma sama kiirelt kui väike, aktiivne, hierarhiavaba ja natuke hull firma,” ütles Virkebau ja lisas, et tema eesmärk on tuua esimesena Eestisse ka uusi teenuseid ja natuke turgu raputada.

Ärijuhtimise magistrikraadiga Argo Virkebau töötas viimased seitse aastat Tele2 Eesti finantsjuhina. Ta on töötanud ka AS Kuusakoski finantsjuhina ning teistes Eesti suurettevõtetes. Virkebau jätkab ka Tele2 finantsjuhina kuni uue inimese selgumiseni.

Tele2 Eesti endine juht Mindaugas Ubartas edutati novembris kontserni ühe suurima tegevusturu Kasahstani äridirektoriks.

Tele2 osutab Eestis teenuseid ligi 518 000 kliendile. Ettevõte kuulub rahvusvahelisse Tele2 gruppi, millel on 10 riigis 15 miljonit klienti. Tele2 on noteeritud NASDAQ OMX Stockholmi börsil.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    30. January 2014, 17:56
    Otsi:

    Ava täpsem otsing