Vidinad hoiavad ära reisistressi

22. veebruar 2014, 14:54

Korralik adapter või pagasijälgija muudab reisil elu oluliselt lihtsamaks, samuti kaasaskantav dataprojektor või tahvelarvuti klaviatuur.

Äripäev toob välja valiku nutikaid tehnikaseadmeid.

Koidukuma simuleeriv ärataja. Septembrist jõuavad müügile Napwell silmaklapid, mis äratavad magaja leebelt päikesetõusu simuleerides. Silmaklappe sobib kasutada nii kodus ja tööl olles kui pikkadel lennureisidel uinakuid tehes. Patareidel töötava maski sisse on ehitatud  timer, mille kaudu saab paika panna magamise pikkuse. Aja möödudes hakkab mask silme ees järkjärgliselt heledamaks muutuma. Hind: 44 eurot. Lisainfo: http://napwell.com.

Pagasi turvamees. Iga aasta kaob tuhandeid reisijate kohvreid ja kotte. Trakdot pagasi jälgmise seade aitab pagasil reisil olles silma peal hoida. Mobiilirakenduse ja kodulehe kaudu on võimalik peale maandumist teha kindlaks kohvrisse pandud seadme asukohta. Seade positsioneerib ennast ka erinevates sõidukites (näiteks autos või pargitud lennukis) olles. Hind: 37 eurot. Lisainfo: www.trakdot.com.

Elu läbi nelja objektiivi. 3 objektiiviga (kalasilm-, lainurk- ja makroobjektiiv) firma Izzi Gadget loodud telefonikorpus iPhone 4/4s ja 5/5s mudelitele võimaldab teha telefoniga nii igapäevaselt kui reisil olles kvaliteetseid fotosid. Telefonikorpus on saadaval erinevates värvitoonides: must, hõbedane, lilla, punane. Hind: 170 eurot. Lisainfo: www.izzigadgets.com.

Paari minutiga kortsudest priiks. Jiffy kaasaskantav riieteaurutaja aitab reisil olles riided kiirelt sirgeks saada selleks hotellide tasulisi teenuseid kasutamata. Masin sobib kasutamiseks 220 ja 240 voldistes vooluvõrkudes. Masin on väike mahtudes mugavalt ära kohvrisse. Hind: 140 eurot. Lisainfo: http://www.jiffysteamer.biz.

Lisakilodeta reisile. EatSmart pagasikaal aitab reisile minnes või reisil olles kiirelt oma pagasit kaaluta, et vältida lennujaamas pagasi ülekilode eest maksmist. Seade on lihtsalt kohvri või koti käepideme külge kinnitatava. Kotti tõstes ilmub käepidemele kaal. Kaalu saab mõõta kilogrammides ja naeltes. Hind: 15 eurot. Lisainfo: www.eatsmartproducts.com.

Oma dataprojektoriga koosolekule. Brookstone HDMI taskuprojektori saab ühendada enamuste nutitelefonide, arvutite, kaamerate, tahvelarvuti ja muude tehnikaseadmetega, et näidata koosolekutel või ärikohtumistel videoklipee, filme, pilte või esitlusi (Apple seadmetega ühendamiseks on vajalik spetsiaalne adapter). Projektor suudab kuvada pilti diagonaaliga 80". Hind: 220 eurot. Lisainfo: www.brookstone.com.

Tahvelarvuti koos klaviatuuriga kaante vahele. Firma Kensingtoni kaasaskantav klaviatuur, kaaned ja tugi tahvelarvutile võimaldavad sellega mugavalt ringi liikuda ja sobivas kohas tööd teha. Samuti kaitseb kate seda kriiumde ja mõrade eest. Toodet KeyFolio Pro 2 on saadaval neljas erinevas värvitoonis: must, pruun, punane ja karamell. Eraldi kaaned on olemas iPadi, Delli ja Samsung Galaxy Tabi jaoks. Hind: 74 eurot. Lisainfo: www.kensington.com.

Adapter igaks olukorraks. Firma Skross adapter World Adapter Pro on kompaktse disainiga, sisaldades erinevate riikide/regioonide (Ameerika, Suurbritannia, Austraalia, Sveits, Jaapan, Hiina, Itaalia ning Euroopas üldiselt kasutusel olev pistik) elektripistikut ja kahte USB otsikut. Need teevad võimalikuks adapteri kasutamise kõikidel kontinentidel rohkem kui 150 riigis. Hind: 56 eurot. Lisainfo: www.skross.com.

Päikesest laetud telefon. Waka Waka Power on päikesepatareidel töötav laadija ja lamp. Seadme abiga on võimalik kahe tunni jooksul laadida täis nutitelefon või kasutada seda 40 tundi lambina peale päevast päikese käes laadimist. Hea abimees nii arenenud riikides kui arengumaades, kus igal pool elektrit ei pruugi olla. Hind: 59 eurot. Lisainfo: http://waka-waka.com.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    22. February 2014, 14:54
    Otsi:

    Ava täpsem otsing