Pro Kapital müüs Marsi Elus osaluse finantsinvestorile

Romet Kreek 14. märts 2014, 09:13

Pro Kapital müüs OÜ Marsi Elu vähemusosaluse finantsinvestorile, teatas ettevõte börsile.

Pro Kapitali Gruppi kuuluv Tondi Kvartal müüb 35% osaluse Marsi Elus Combrimat Limited’ile. Tehingu järel jääb Tondi Kvarali osaluseks 65%.

Marsi Elu arendab Tallinnas Tondi Elukvartalisse rajatava Marsi 3, 3a ja 3b korterelamuid.

Osade müügihind on 3500 eurot, mis vastab võõrandatavate osade nimiväärtusele ja OÜ Marsi Elu võõrandatavatele osadele langevale omakapitalile äriühingu asutamise hetkel. Osade müügihind tuleb tasuda enne osade omandiõiguse üleandmist.

Ostja kohustuseks on enne osade omandiõiguse üleandmist anda OÜ-le Marsi Elu omanikulaenu summas 1 000 000 eurot, tagasimakse tähtajaga 5 aastat ja intressiga 5% aastas. Laen on tagamata.

AS Tondi Kvartal kui OÜ Marsi Elu osanik on andnud OÜ-le Marsi Elu tagamata laenu summas 1 850 000 EUR vastava majandusüksuse osa omandamiseks. Laen on antud tähtajaga 5 aastat ja intressiga 5% aastas.

„Meil on heameel teatada finantsinvestori kaasamisest Tallinnas alustatud uute korterelamute arendusprojekti,“ kommenteeris Pro Kapital Grupi tegevjuht Paolo Michelozzi. „Võimalike kaasinvestorite huvi projekti vastu oli elav ja pidasime läbirääkimisi mitme huvilisega ning saavutatud kokkulepe on meie hinnangul parim lahendus Pro Kapitali aktsionäridele“.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    14. March 2014, 09:15
    Otsi:

    Ava täpsem otsing