Puhkepäev. Sõit Ameerika mägedel

21. märts 2014, 00:00

Robbie Williams on oma viimase, kümnenda stuudioalbumiga taas tagasi sving-rütmide juures. Kui tema 2001. aastal ilmunud album “Swing When You’re Winning” sisaldas rohkelt vanu klassikuid aastakümnete tagusest ajast, siis eelmise aasta lõpus ilmavalgust näinud plaadil on suurem rõhk uuel loomingul. Tervelt 16-st plaadil kõlavast loost on üheksa sellised, mille loomise juures on ka Williams ise olnud.

Plaat kulgeb nagu sõit Ameerika mägedel – alguses tempokalt pinget üles kruvides, siis jälle mäest alla sõites. Kord uusi lugusid tutvustades, siis jälle vanu klassikuid nagu “Swing Supreme” või “Puttin on the Ritz” esitades.  Kord svingilikke lugusid kuulamiseks pakkudes, kord tavalist popi mängitades.

See viimane fakt on kogu albumi juures ka kõige suuremaks miinuseks. Päris 100% ehtsaverelist svingi albumilt ei leia. Suureks üllatajaks ja tugevuseks on aga kindlasti Willamsi tuntud hitt “Supreme” oma uues svingilikus seades ning samuti humoorikus, millega uue plaadi kallale on asutud – lood pealkirjaga “No One Likes a Fat Pop Star”, “Shine My Shoes”, “Soda Pop” räägivad enda eest.

 

Hinnang

 • Robbie Williams - “Swing Both Ways”

Hinnang: 6

Kuula tasuta: www.youtube.com

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

  Vaata kogu kava
  Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
  20. March 2014, 16:29
  Otsi:

  Ava täpsem otsing