CV Keskuse juht lahkub ametist

27. märts 2014, 12:46

"Minu töö CV Keskuse juhatuse liikme ja tegevjuhina saab 31. märtsil läbi," teatas CV Keskuse juht Paavo Heil täna.

Heili ütlust mööda pole lahkumisotsus seotud CV Keskusega, vaid tema isiklikust soovist teha midagi muud. Edasistest plaanidest on Heili sõnul veel vara rääkida. „Midagi on mõttes ikka, aga need on veel nii toored ideed, et pole mõtet praegu kommenteerida. Plaanid võivad ju muutuda ka,“ ütles ta.

Heil lisas, et kavatseb võtta pikema puhkuse. „On olnud pingeline ja ma pole saanud enda jaoks piisavalt aega võtta,“ märkis ta.

Otsusest ametist lahkuda tuli juba möödunud aasta lõpus. „Ei ettevõtte ega ka minu jaoks polnud tegu ootamatu otsusega,“ kinnitas ta, lisades, et CV Keskus otsis avalikult uut juhti juba kaks kuud tagasi. Praeguseks on Heili sõnul uue juhi väljavalimine lõppfaasis.

Heil lisas, et seoses juhi vahetusega pole CV Keskuses teisi muudatusi plaanis ja isegi, kui mõni nädal ettevõttel tegevjuhti pole, ei ole muretsemiseks põhjust. „Juhatuse liikmed tegutsevad edasi, viie allüksuse juhid samuti, kõik toimib. Kõik on hästi läbi planeeritud ja hoolega läbi mõeldud,“ ütles Heil.

CV Keskuse juhatus jätkab 1. aprillist kaheliikmelisena – Vladimirs Korickis juhatuse esimehena ja Povilas Kytra juhatuse liikmena.


 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. March 2014, 13:28
Otsi:

Ava täpsem otsing