Eesti Energia: edusamme naeru-vääristatakse

Harry Tuul 15. aprill 2014, 14:49

Jordaanias põlevkivikonverentsil viibiv Eesti Energia juhatus peab riigikogu majanduskomisjoni esimehe Kaja Kallase sõnavõttu ülekohtuseks.

"On äärmiselt kahetsusväärne, kui edusamme Enefit280 arendamisel naeruvääristatakse. Eesti põlevkivienergeetika tippspetsialistid on panustanud 20 kuud tehase tootmisrežiimi viimisele ning on solvav nimetada nende pingutuste tulemust mingiks trikiks," vahendas Eesti Energia pressiesindaja Eliis Vennik juhatuse seisukohta.

"Positiivsed sõnumid riigile kuuluva ettevõtte edust põlevkivienergeetika arendamisel ei ole nalja tegemise koht. Insenerid, kes on ära teinud suure töö, väärivad tunnustamist."

Riigikogu majanduskomisjoni juht Kaja Kallas kirjutas oma blogis, et Eesti Energia uudised Auvere õlitehase kohta aastail 2012-14 jätavad mulje, nagu ei olekski tegemist ühe ja sama tehasega.

"Küll on uudis, et kohe töötab, küll uudis, et ei tööta, küll uudis, et tootis esimese barreli, siis jälle, et hoopis nüüd hakkas tööle, siis, et lükkub edasi," kirjutas Kallas. "Vägisi meenuvad need ka filmidest tuntud PR-soovitused, kus mingit jama tuleb kindlasti positiivse uudisega katta. Mis jama katate?"

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    16. April 2014, 14:54
    Otsi:

    Ava täpsem otsing