Börs: neljas päev tõusu

Raido Neemre 17. aprill 2014, 23:15

USA turud olid täna neljandat päeva järjest tõusuteel. Kasvule aitasid kaasa General Electricu ja Morgan Stanley oodatust paremate kvartalitulemuste avalikustamised.

“Eilsed kasumiaruanded olid haledad ja kurvad, kuid täna on olukord juba parem,” ütles TD Ameritrade anaüütik JJ Kinahan.

“Mul on hea meel näha, et General Electricu tulemused on head. Tundub, et sellist äri, millega nad seotud on, ei olegi. Teine üllatus oli, et Morgan Stanley teatas headest kvartalitulemustest hoolimata fikseeritud tulumäärast,” lisas ta.

Goldman Sachs kasvas peale esimese kvartali 11% kasumi kukkumist, kuna vahendajate tulemused ületasid ootused.

UnitedHealth teatas samuti oma esimese kvartali kasumite kukkumisest; samuti kukkusid ettevõtte aktsiad.

General Electric kasvas peale ootusi ületanud kasumist teatamist. Morgan Stanley kasvas peale investeerimispanga teadet esimese kvartali kasumi kasvamisest.

“Praegused tulemused ei olegi olnud nii halvad; vähemasti mitte suurte nimede hulgas, seega olid mõned mured kindlasti põhjendamatud. Kuid me oleme alles alguses ning me ootame jätkuvalt mõningate suurte nimede tulemusi,” sõnas Rockwell Global Capitali analüütik Peter Cardillo.

Indeksitest tegi Dow Jones täna 0,10% kasvu ning sulgus 16442,08 punktil. S&P 500 kasvas 0,14% ning lõpetas päeva 1864,85 punktil. Nasdaq tegi 0,23% kasvu ning sulgus 4095,52 punktil.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. April 2014, 23:15
Otsi:

Ava täpsem otsing