Parim sekretär töötab ülikoolis

1321-aripaev 24. aprill 2014, 15:04

Eile õhtul valiti ööklubis Cellar Eesti parimaks sekretäriks 2014 Heidi Pähn Tallinna Tehnikaülikoolist.

Üldarvestuses tuli teiseks Triin Saar Creative Media Service’ist ning kolmandaks Mailis Vene Prisma Peremarketist. Facebooki hääletusvoorude tulemusena valiti rahva lemmikuks Karen Tiitus CF&S Estonia AS-st.

Konkursi korraldaja Laur Siboldi sõnul sai võitja ülekaalukalt enim punkte ning oli parim Post-it Art loovusvõistluses, intervjuudes, õigekirjas kui ka üldises väljendusoskuses. Heidi on väga nutikas noor naine, parandas isegi finaalvõistluse laval käigu pealt mikrofoni juhtme, mis kogenud õhtujuhi endagi segadusse ajas,” ütles Sibold.

Heidi Pähni sõnul võiks heal sekretäril olla lai silmaring ja ta peab kõigest natuke teadma ja oskama. “Katsun ise olla töös hästi täpne, abivalmis ja rõõmsatujuline,” ütles Pähn. Võistluse võitjaid ootas 10 000 euro väärtuses auhindasid. Kõik finalistid saavad Tallinna Majanduskoolist erikoolituse.

Eesti parim sekretär selgitati Facebooki hääletuse, erialatestidega (dokumenditöö ja kontoritarvete tundmine, Post-it art, trükkimis- ja guugeldamiskiirus, kalligraafia, õigekiri) ning finaalvoorus.

Aasta parim sekretär valiti Eestis kolmandat korda ja tänavu kandideeris tiitlile 55 inimest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. May 2014, 10:44
Otsi:

Ava täpsem otsing