Saku Suurhalli omanik taas Vichmanni firma

Marta Jaakson 24. aprill 2014, 14:27

AS Rocca al Mare suurhall uus operaator on Best Idea OÜ, mille omanik on Marcel Vichmann, kellel oli ka varem suurhallist enamusosalus.

Eelmisel kuul müüs Tallinna kohtutäitur Elin Vilippus AS-ile Rocca al Mare Suurhall kuuluva kinnistu enampakkumise korras alghinnaga 50 000 eurot tagasi vanale omanikule Marcel Vichmannile. Pakkumisel osaleski vaid üks pakkuja, Vichmannile kuuluv Best Idea OÜ. 

Kohtutäitur pani Saku Suurhalli müüki pea 600 tuhande euro suuruse nõude rahuldamiseks. Suurhalli kinnistule on seatud hüpoteek 5,18 miljoni euro ulatuses Go Groupi kasuks ning sisuliselt on tegemist omanike laenude restruktureerimisega.

Best Idea OÜ hakkab Suurhallis tegutsema ka operaatorina.

AS Rocca al Mare Suurhalli juhatuse liige Tarmo Hõbe ütles, et igapäevategevus operaatori vahetusega ei muutu ning ürituste kalendrit vaadates on järgmise aasta alguseni graafik tihedalt üritusi täis.

Ettevõtte 2012. aasta majandusaasta aruande järgi on firma käive 7750606 eurot ja kahjum 2 975 854 eurot. Hõbe kinnitas, et uus operaator alustab puhtalt lehelt. "Ühtegi laenukohustust, võlga ja vana taaka kaasa ei tule. Kahjum on seotud omanike võlgade ja tagasimaksmistega,“ ütles Hõbe.

Äriregistri järgi on tänase seisuga Saku Suurhalli omanik Best Idea OÜ, mille omanik on Marcel Vicmann. Tallinna linn ja rahandusministeerium lahkusid omanikeringist restruktureerimise käigus. 

Äripäeval ei õnnestunud Marcel Vichmannit kommentaari saamiseks tabada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. April 2014, 13:09

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing